Geçenlerde Cumhurbaşkanımız tarafından Açıklanan Aile Destek Programı Hakkında ??

anatomie

Üye
Üye
kıymetli arkadaslar herkese slmlar saygılar,

efendim malum oldugunuz üzre Cumhurbaskanımız tarafından 2022 Mayıs ayı basında kabine toplantısı sonrasında acıklamıs oldugu ve Haziran 2022 de basvuruları alınmaya baslancak olan gelir düzeyi düsük aileler içün Aile Destek Programı ödemeleri yapılmaya baslancakmıs ve hatta 2,5 milyon aileye 2,5 milyar tl ödenek aktarılcakmıs söylendigine göre acaba sizce bu tek seferlik bir yardım gibimi olur yani pandemide verilen 1000 tllik bir yardım gibimi yoksa sizce nedir ne düsünmektesiniz ??

birde acaba sadece 2022 aylığı alanlaramı verilcek yoksa evde bakım maası alanlarada verilcekmidir acaba ??

siz ne düsünüyorsunuz tesekkürler

en derin saygılarımla

anatomie

Üye
Üye
Yardımın adı Türkiye Aile Desteği Programı olacakmis ve 21 Hazirandan itibaren de edevlet üzerinden başvurular başlayacakmis lakin henüz daha tam olarak kimler yararlanacak belli değil yani düzenli sosyal yardım alan engellilerde yararlanacak mi henüz daha bence net vede belli değil bakalım bekliyoruz gelişmeleri takipteyiz hayırlısı kismet nasip olsun inşallah

Saygılarımla

Tekerlekli Sandalye