Geçici işlerde çalışıyorum. Vergi indirimi alabilirmiyim?

SELİM

Üye
Üye
selam yoldaşlar ben her yıl geçici olarak sigortalı çalışmaktayım. geçici derken sadece yaz aylarına 3-5 ay sigortam yatıyor. sabit bir işim yok yaz başlangıcında işe girer son baharda çıkarım aslında tek bir iş yerindede çalışmıyorum 2-3 ayrı iş yeri durum biraz karışık anlayacağınız.
benim merak ettiğim husus şurası şimdi ben engelli emekliliğinden yararlanmak istiyorum %45 özürlü raporum var engelli emekliliğinden yararlanabilmek için vergi indirimi almak şartmış (forumdada kaç yerde öyle demişsiniz) şimdi ben vergi indirimi alabilirmiyim geçici işlerde çalışıyor olmam bir sorun çıkartırmı eski raporum %45 lik raporu kabul ederlermi yoksa yeniden rapor isterlermi
bu konularda beni aydınlatırsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürlerimi sunarım.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
geçici işlerde çalışıyor olman vergi indirimi alamaman anlamına gelmez. rahatlıkla alabilirsin için rahat olsun. elindeki raporu kabul edip edilmeyeceği biraz şansa bağlı raporun güncel ve yeni alınmış bir raporsa kabul edebilirler yok eğer üzerinden bir kaç yıl geçmiş bir raporsa büyük olasılıkla kabul etmezler ve sizden yeni rapor isterler...

Tekerlekli Sandalye