Gelir yüksek gerekçesiyle 2022 maaşı başvurusu reddedilebilir mi?

pastör

Üye
Üye
2022 maaşına başvurduk ancak malmüdürlüğünden kabul edilmemiş kabul edilmeme nedeninde ise gelir seviyemizin çok yüksek olduğunu belirtmişler dün bende gittim defterdarlığa sordum geliriniz çok yüksek 2022 maaşı almak için muhtaç olmanız gerekiyor muhtaç olmadan bu maaş alınamıyormu ne kadar saçma bir uygulama sakat maaşının muhtaçlıkla alakası nedir anlamadım karar nedir dogrumudur aceba gelir yüksek diye bu başvuru geri dönermi?

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Malmüdürlüğü sizi gelirden reddetmiş evet bu konuda malmüdürlüğü bir gelir araştırması yapar ve geliriniz şuan ki şartlarda kişi başına 100 lirayı geçerse 2022 maaşı almanıza izin vermezler, bu konuda size verilen kararın doğru olup olmadığını belirtmemiz için gelirlerinizi bize yazmanız lazım ayrıca mutfak gideri kira gideri fatura gideri gibi giderleri de belirtirseniz kaba taslak bir hsaplama yapalım kararı birlikte değerlendirelim

pastör

Üye
Üye
Anlıyorum gelir benim annemin babamın toplam geliri babam 1000 lira annem 850 lira ben gelir yok 1850 gelir var bunların hricinde 2 ev var bunlardan da 800 lira kira geliyor gider evimiz kira degil mutfak fatura ıvır vızır 1000 lirayı buluyor olmaz sanırım

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Maşallah hayır bu durumda sizin 2022 maaşı almanız imkansız Hesaplamak bile gereksiz oluyor ben yapılacak birşey varsa bakalım diye sormuştum ama 2022 maaşı alamazsınız.

Tekerlekli Sandalye