Gigabyte GSmart Maya M1,GSmart Guru,GSmart Alto A2 Telefon İncelemeleri

Gigabyte G-Smart Maya M1'in öne çıkan en büyük özelliği Çift hatlı olması ama malesef tek işlemcili.Onun dışında 2 megapiksellik ön ve 8 arka kameraya, 1 GHz hızındaki işlemciye ve 1 GB'lık Ram kapasitesine sahip olan Gigabyte G-Smart Maya M1'in dahili hafızası da 4 GB.

Gigabyte G-Smart Maya M1 Telefon İncelemesi

Gigabyte G-Smart Maya M1'in başlıca özellikleri;

Ekran: 4.5'' 960 x 540 Piksel IPS
İşletim Sistemi: Android 4.1 (Jelly Bean)
İşlemci Hızı: 1 GHz
Dahili Hafıza: 4 GB
Ram: 1 GB
Kamera: 2 Mp Ön ve 8 Mp Arka
Pil: 1700 mAh
Ağırlık: 150.5 Gr
Çift Hat: Var

Ayrıca 32 GB'a kadar mikro SD kartları destekleyen Gigabyte G-Smart Maya M1'in 150.5 gram olan ağırlığı 4.5 inçlik bir telefona göre bize biraz fazla geldi.

Ama yinede her şeye rağmen ağırlığının dışında piyasadaki bütçeniye uygun fiyat ortalamasına göre alınabilecek 4.5 inçlik bir ekrana sahip olan en iyi akıllı telefonlardan birisi diyebiliriz.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Gigabyte GSmart Guru Telefon İncelemesi

Gigabyte GSmart Guru akıllı cep telefonu ve başlıca teknik özellikleri;

Ekran Boyutu: 5.0'' 1920 x 1080 Piksel IPS LCD
İşletim Sistemi: Android 4.2 (Jelly Bean)
İşlemci Hızı: 1.5 GHz (4 çekirdekli)
Dahili Hafıza: 32 GB
Ram: 2 GB
Kamera: 5 Mp Ön ve 13 Mp Arka
Pil: 2500 mAh

Android 4.2 (Jelly Bean) işletim sistemi ile gelen Gigabyte GSmart Guru akıllı cep telefonunun bizce en dikkat çeken tarafı 5 Megapiksellik ön kamerası diyebiliriz. Çünkü bu pek rastladığımız bir durum değil.

Ayrıca 1.5 GHz'lik 4 çekirdekli işlemcisi, 32 GB'lık dahili hafızası ve 2 GB'lık Ram kapasitesi cihazın artıları arasında.

2500 mAh'lık güçlü bir pil kapasitesi bulunan Gigabyte GSmart Guru'da Hafıza kartı yuvası bulunmuyor ve 32 GB'lık hafızası ile yetinmek zorunda kalacaksınız.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Gigabyte GSmart Alto A2 Telefon İncelemesi

Gigabyte GSmart Alto A2 akıllı cep telefonunun başlıca teknik özellikleri;

Ekran Boyutu: 5.0'' 480 x 854 Piksel TFT
İşletim Sistemi: Android 4.2 (Jelly Bean)
İşlemci Hızı: 1.3 GHz
Dahili Hafıza: 4 GB
Ram: 1 GB
Kamera: VGA Ön ve 5 Mp Arka
Pil: 2000 mAh

Android 4.2 (Jelly Bean) işletim sistemi ile gelen Gigabyte GSmart Alto A2 akıllı cep telefonunu, 1.3 GHz'lik çift çekirdekli işlemciye, 4 GB'lık dahili hafızaya ve 1 GB'lık Ram kapasitesine sahip.

Ayrıca 4 GB'lık dahili hafızasına ek olarak cihaz 32 GB'a kadar mikro SD kartları da desteklemekte.

Ön tarafında VGA kalitesinde ve arka tarafında ise Oto fokus, coğrafi etiketleme ve Yüz tanıma sistemi bulunan 5 megapiksellik kamerası bulunan Gigabyte GSmart Alto A2'nin 2000 mAh'lık pil kapasitesi ise bizce 5 inçlik ekran büyüklüğüne sahip bir akıllı telefon için az gibi diyebiliriz.

Geri