Gigabyte GSmart Sierra S1,Simba SX1,Rio R1 Telefon İncelemeleri

Android 4.2 (Jelly Bean) işletim sistemi ile birlikte gelen Gigabyte GSmart Sierra S1 akıllı cep telefonu i.5 GHz'lik 4 çekirdekli güçlü bir işlemciye ve 5 inçlik IPS kalitesinde bir ekran sahip.

gigabyte-gsmart-sierra-s1-smart-phone-1200.jpg

Gigabyte GSmart Sierra S1 Telefon İncelemesi

Gigabyte GSmart Sierra S1 ve başlıca teknik özellikleri;

Ekran Boyutu: 5.0'' 720 x 1280 Piksel IPS LCD
İşletim Sistemi: Android 4.2 (Jelly Bean)
İşlemci Hızı: 1.5 GHz (4 çekirdek)
Dahili Hafıza: 4 GB
Ram: 1 GB
Kamera: 2 Mp Ön ve 13 Mp Arka
Ağırlık: 168 gr
Kalınlık: 8.9 mm

1 GB'lık Ram kapasitesine ve 4 GB'lık dahili hafızaya sahip olan cihaz aynı zamanda 32 GB'a kadar mikro SD kartları da desteklemekte.

Önce 720p kaltesinde video kaydı yapabilen 2 megapiksellik kamerası ve arkada 1080p kalitesinde 13 megapiksellik kamerası bulunan Gigabyte GSmart Sierra S1'in kamera özelliklerinde ayrıca Coğrafi etiketleme, yüz tanıma ve dokunmatik fokus bulunmakta.

FM radyosu ve A-GPS desteği bulunan Gigabyte GSmart Sierra S1'in 2000 mAh'lık pil kapasitesi ise maksimum 600 saatlik bekleme ve 4 saat 30 dakikalık konuşma imkanı sunmakta.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Android 4.2 (Jelly Bean) işletim sistemi ile gelen Gigabyte GSmart Simba SX1 akıllı cep telefonunun, 1.4 GHz'lik çift çekirdekli işlemcisi, 13 megapiksellik arka kamerası, 1 GB Ram kapasitesi artıları arasında.

Gigabyte GSmart Simba SX1 Telefon İncelemesi

Gigabyte GSmart Simba SX1 akıllı cep telefonunun başlıca özellikleri;

Ekran Boyutu: 5.0'' 720 x 1280 IPS LCD
İşletim Sistemi: Android 4.2 (Jelly Bean)
İşlemci Hızı: 1.4 GHz
Ram: 1 GB
Kamera: 2 Mp Ön ve 13 Mp Arka
Pil: 1900 mAh
Ağırlık: 165 gr.
Kalınlık: 9.5 mm

A-GPS desteği bulunan ve 4 GB dahili hafızaya sahip olan Gigabyte GSmart Simba SX1, ayrıca 32 GB'a kadar mikro SD kartları da desteklemekte.

Gigabyte GSmart Simba SX1'in 1900 mAh'lık pil kapasitesi ise bizce 5 inçlik ekran büyüklüğüne sahip olan bir akıllı telefon için biraz az gibi. En azından 2100 mAh civarında olabilirdi diyebiliriz.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Gigabyte GSmart Rio R1 Telefon İncelemesi

Gigabyte GSmart Rio R1'in başlıca özellikleri;

Ekran: 4.0'' 400 x 800 Piksel IPS LCD
İşletim Sistemi: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich)
İşlemci Hızı: 1 GHz
Ram: 512 MB
Kamera: 5 Megapiksel
Pil: 1500 mAh
Ağırlık: 130 Gr

Gigabyte GSmart Rio R1,1 GHz'lik işlemci hızına rağmen 512 MB'lık ram kapasitesi özellikle cep telefonundan oyun oynayanları performan bakımından biraz üzecek. Ama eğer oyun tutkunu değilseniz size 512 MB'lık Ram kapasitesi yetecektir.

5 Megapiksellik LED Flaş destekli arka kameraya ve VGA ön kameraya sahip olan Gigabyte GSmart Rio R1, ayrıca çift çekirdekli 1 GHz'lik bir işlemciye sahip.

Ve son olarak ta Gigabyte GSmart Rio R1'in 1500 mAh'lık pil kapasitesi 135 saatlik bekleme ve 5 saatlik konuşma kapasitesine sahip.

Ekli dosyalar

• gigabyte-gsmart-sierra-s1-smart-phone-1200.jpg
    gigabyte-gsmart-sierra-s1-smart-phone-1200.jpg
    75.2 KB · Görüntüleme: 153
Geri