Görme kaybı, astım ve ankisiyete bozukluğunda hangi oranda rapor?

halilbey benim tek göz görme kaybı +astım+yaygın ankesite bozuklugu var raporum kaç cıkar ötv den muaf olurmıyum teşekürler

kardeşim. tek göz görme kaybı ve anksiyete bozukluğundan %52 aldım ben. yalnız vergi indirimi alamadım.

Once normal raporu alman gerek sonra.vergi indirimi raporu icin basvuru yapiliyor. Bildigim kadari ile.

Malasef ÖTV indirimden yararlanamazsınız. ÖTV indirimden yararlanmak için sakatlık oranı %90 ve altı olanların aracı hareket ettirici özel donanıma ihtiyaç duyması gerekiyor. Saydığınız hastalıklar hiç birinde böyle bir gereksinime ihtiyaç duyulmayacağından ÖTV den yararlanamazsınız. Ek olarak pskolojik rahatsızlığı olanlara ehliyet verilmiyor.

sag gözüm kör solda miyop orta derece astm yaygın ankesiya bozukluk sag öz kapagım kapalı sizce yüzde kaç olur özür durumum bu arada b ehliyetim var

Rapor almaktaki amacınız nedir?
Atıyorum 2022 maaşı, evde bakım maaşı vb gibi hangi amaçla almak istiyorsanız o şıkların işaretlenmesini isteyin. Oranı net söyleyemem ama %40 ve üzeri alacağını düşünüyorum.

hiç birşey sadece özür oranımı bilmek ve yahut ilerde işe yaraması bir tanıdık şunu dedi halilbey ÖZÜRLÜLÜGE ESAS YAZ DİLEKCEYE DEDİ

Geri