Güncel en avantajlı mobil operatör...

Gala1905

Üye
Üye
Merhaba ben bütün operatör bayileri gezdim faturasız da indirim olmadığını faturalıda %25 indirim olduğunu söylediler.Ben faturasız en avantajlı mobil operatörü arıyorum ama internet sitelerinde farklı şeyler yazıyor bayilerde farklı şeyler söylüyorlar.Bu konuda bilgisi tecrübesi olanlar yardımcı olursa sevinirim.

Redmi Note 7 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Gala1905

Üye
Üye
Yorumunuz için teşekkür ederim ama oradaki %30 destek olayını anlamadım küsüratlı dk internet gösteriyor ama mesela 2,6gb ne anlama geliyor çözemedim

Redmi Note 7 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

unuttum.29

Moderatör
Moderatör
Rica ederim,

1. Paylaşılan fiyat %30 indirimli fiyat zaten. Yani tarife tutarına engellilere özel başka bir indirim daha yapılmaz. (Hatta bir buçuk veya iki lira daha fazla ödersiniz sanırsam ki bu da telsiz kullanım bedeli gibi bir şey.)

2. GB küsüratına aldırmayın fazla. 2,6 GB size tarife dahilinde verilen ücretsiz internet kullanımını gösterir. (1 GB = 1024 MB'tır: yani 2,6 GB = 2662 MB tarife dahilinde ücretsiz data kullanabileceğinizi anlatır.)

Not: Bana aylık 3 GB yetiyor cepte. Evde WİFİ kullanıyorum. Dışarda olduğumda da pek telefondan internete girmem ben.
Tarife seçerken, aylık data/GB kullanımınızı hesaplayıp, size yeterli gelecek bir tarife seçmeniz lehinize olur.

kartalreis

Üye
Üye
Türk telekom a bakın

Tekerlekli Sandalye