H sınıfı ehliyet için rapor almak istiyorum. Ancak?

isasahin

Üye
Üye
slm benim bir sorum olacaktı B snf ehliyetimi H ye çevirecegim elimde 2007 tarihinde aldıgım raporum var tüm haklara sahip h ehliyet alabilir yazılı
malüm ehliyet için rapor tarihi bir yıldan fazla olmamalı raporum sisteme kayıtlı ben h sınıfı ehliyet alabilir raporu çıkarmak için hastaneye baş vurdum
benim başvurum bile kabul edilmeden sizin zaten bir raporunuz var veremeyiz beni il saglık müdürlügüne yönlendiriyorlar.buna göre birkaç sorum olaca

saglık müdürlügü beni yeniden bir rapor almam için sevkmi eder (malum kazanılmış haklarım var 2022maaşı evde bakın vergi in. vs)
yoksa sadece h ehlıyeti içini yönlendırır bu konuda bilgisi olan veya böyle bir sorunla karşılaşan arkadaşlardan yardıcı olması şimdiden teşekkürler

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Sağlık il müdürlüğüne gidip ne yapacakmışsın?

isasahin

Üye
Üye
evet bende sordugumda canım sana saglık mudurlugune gıdeceksın dıyorun deyıp kestırıp attı .işte buyuzdenkı bıryerlere gıtmeye korkuyorum şünkü insanlara engellilere engel olmaya devam ediyorlar bu raporu tekrardan çıkarmam bana zülüm geliyor.benim tahminim tek rapor sistemıne göre salık müdürlügünün denetiminde olabilir yani yeni bir rapor grkıyorsa saglık mudurlugunun takibinde ve kurumlar arası sevkle diye tahmin ediyorum.merak ettigim bu durumla karşılaşan oldumu

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Sizi başlarından savmışlar. Ehliyet için başvurulduğundan son alınan raporun üzerinden 6 ay geçmişse size yeni bir rapor vermek zorundalar. Bu arada H sınıfı ehliyet almak istemekteki sebebiniz tam olarak nedir?

Tekerlekli Sandalye