H sınıfı ehliyette alınan dersler?

rchmrky

Üye
Üye
öncelikle sa ben h sınıfı ehliyet almayı düşünüyorum yanlız derslere girerken diğer b sınıfı vb. ehliyet alanlarla aynı derse girebilirmiyim özrüm yüzde 40 şimdiden tşk ederim

İsen Buga

Üye
Üye
motor hariç tüm derslere girebilirsin. Lakin motor dersinden muafsın ancakınava almazlar ama merak için o derse girebilirsins

ahmetacar_45

Üye
Üye
motor hariç tüm derslere girebilirsin. Lakin motor dersinden muafsın ancakınava almazlar ama merak için o derse girebilirsins

merhaba ben ehliyet sınavına giremedim ne kadar sınav ücreti yatırıcam sınav ücreti 60 liraydı şimdi yine 60 lira mı yatıracaz bilgilendirirseniz sevinirim

İsen Buga

Üye
Üye
Daha önce ehliyetiniz varsa; emniyet sizin direksiyon sınavına girmenizi isteyecek. Ancak sınava direksiyon kursu aracılığı ile gireceğiniz için aşağı yukarı bir rakam veremem.

ahmetacar_45

Üye
Üye
Daha önce ehliyetiniz varsa; emniyet sizin direksiyon sınavına girmenizi isteyecek. Ancak sınava direksiyon kursu aracılığı ile gireceğiniz için aşağı yukarı bir rakam veremem.

ben onu demek istemedim ehliyet için kursa yazıldım 60 lira sınav harcı yatırdım ama sınava giremedim şimdi bi daha gireceğiz ne kadar yatırıcam yine 60 lira mı

İsen Buga

Üye
Üye
kurs haleltsin 60 lira istemişse 60 lira daha fazla istemişse pazarlık yap.

Tekerlekli Sandalye