Haber-Engelliler.Gen.Tr Yayın Hayatına Start Verdi

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Uzun süredir kafamda kurup kaldırdığım ama bir türlü hayata geçirme fırsatı bulamadığım Engelliler.Gen.Tr sitesiyle dolaylı yoldan bağlantısı olan, haber siteleri tarzında yayın yapacak, içeriğinde başta engellilerle ilgili haberler olmak üzere, sosyal sorunlar, magazin kısaca bir haber sitesinde olabilecek içeriğin tamamı olmasa bile büyük kısmını barındıracak Haber sitesi açma fikrini nihayet hayata geçirdik.

Haber-Engelliler.Gen.Tr adıyla yayın hayatına başlayan haber portalımız, ufaktan ufağa şekillenmeye başladı. Henüz tam olarak istediklerimi yapabilmiş değil. Zaman içerisinde içerik bazında çok daha gelişmiş bir yapıya kavuşacak. Haber portalımızın siteye görsellik açısından da renk getireceğine inanıyorum. Tabi sadece görsellikle iş bitmiyor. Kafamda bir milyon proje var. :) hepsini yazmaya kalksam eminim okumaktan bıkarsınız. :) Bu projelerden en önem verdiğim proje sonradan yada doğuştan engelli olanlarla inter aktif roportaj yapmaktı. Bunun ilkini İskender abiyle (İskender Durgun) burada yaptık. Devamı gelecek.

Özetle, 2010 yılı mayıs ayında yayın hayatına başlayan Engelliler.Gen.Tr Forumları, aradan geçen 1.5 yıllık süre zarfında benim bile tahmin edemeyeceğim bir hızla büyümüş, hafta içi günlük 7 bin tekil ziyaretci sayısı 10 binlerce sayfa gösterimiyle, kendi alanındaki aramalarda google'de hatırı sayılır yerlere gelmiştir. Tabi bu büyüme hızla artan bir ivmeyle devam ediyor. Hayata geçirdiğimiz – geçireceğimiz yeni projelerlede üye ve ziyaretcilerimizi çok daha kaliteli bir içerik sunmayı hedefliyoruz. Büyürken gelişiyor, gelişirken büyüyoruz. Bizi izlemeye devam edin. :)
Sevgiler...

YassaX

Üye
Üye
Haber-Engelliler.Gen.Tr ---> Hayırlı ve Uğurlu Olsun... ALLAH Utandırmasın İnşallah ...

lucky luke

Üye
merhaba halil bey... öncelikle siteniz hayırlı olsun. ben antalyadan zaman zaman yazıyorum. %100 ağır özürlü 84 yaşında annem var ve bütün zamanımı onunla geçiriyorum. ben türkiye cumhuriyeti hükümetince süresiz sarı basın kartıyla onurlandırılmış bir insanım ve anneme baktığımdan dolayı çalışmayı düşünmüyorum. antalyadaki özürlülerin sorunları ve antalyadaki özürlülerin örgütleşmesi ile ilgili sitenize zaman zaman haber geçmek ve yorum yazmak isterim. bu vesileyle tekrar hayırlı olması dileğimle iyi çalışmalar....

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
merhaba halil bey... öncelikle siteniz hayırlı olsun. ben antalyadan zaman zaman yazıyorum. %100 ağır özürlü 84 yaşında annem var ve bütün zamanımı onunla geçiriyorum. ben türkiye cumhuriyeti hükümetince süresiz sarı basın kartıyla onurlandırılmış bir insanım ve anneme baktığımdan dolayı çalışmayı düşünmüyorum. antalyadaki özürlülerin sorunları ve antalyadaki özürlülerin örgütleşmesi ile ilgili sitenize zaman zaman haber geçmek ve yorum yazmak isterim. bu vesileyle tekrar hayırlı olması dileğimle iyi çalışmalar....

Selamlar curvanord,
Tamda benim aklımda olan şeyi yazmışsın. Sitemizin Türkiye'nin her yerinden üyeleri var. Her üye kendi ilindeki engellilere ilgili haberleri, etkinlikleri haber formatında hazırlayıp bir adet resimle birlikte bize verebilirse kendi haber ağımızı oluşturmuş oluruz. Normalde bütün gazetelerde bir muhabir bir gazete için haber yapar diğer gazeteler onu kopyala/yapıştır yöntemiyle kendi haber sitelerinde yayınlar. Biz bunu yapmak yerine kendi haberimizi kendimiz yaparsak tadından yenmez. Bunu yapabilirmiyiz tam emin değilim ama güzel bir organizazyonla olmayacak şey değil.

Senin bu konudaki deneyimin, Antalya'dan vereceğin haberlerin hepimiz için güzel bir örnek olabilir. Güzel haberlerini bekliyoruz.
Sevgiler...

KARDELEN

Üye
Üye
Hayırlı olsun başarıların devamını dilerin tşkler..

Tülayca

Üye
Üye
Çok hoş olmuş. Siteye ayrı bi hava katmış. tebrikler...

Tülayca

Üye
Üye
haber sitesine buraya olduğu gibi üye olabilirmiyiz?

The Gangster

Üye
Üye
Hayırlı Uğurlu Olsun :)

Tekerlekli Sandalye