Haberleri neden Metin Şentürk sunuyor?

F

Fırtına

Guest
1295339315-1.jpg

"Herşey yolunda seyirci memnun, kanal memnun, ben memnunum." diyen Metin Şentürk haber bülteni sunma gerekçesini anlattı.

Müzisyen kimliği ile tanıdığımız, ardından pistlerde otomobil kullanırken gördüğümüz Metin Şentürk şimdi de haber bülteni sunuyor. Metin Şentürk'ü bu kadar birbirinden farklı alanlarda görme nedenimiz nedir diye merak edenlere yanıtı yine Şentürk veriyor.

Marketing Türkiye TV'nin röportaj yaptığı Şentürk şunları diyor;

"Türkiye'deki 8,5 milyon Engelli'nin her istediğini her zaman yapabileceğini anlatmaya çalışıyoruz. Kırdığımız dünya rekorunda da kurduğumuz vakıfta da bunu anlatmaya çalışıyoruz."

Şentürk röportajında TV sunuculuğu teklifini neden kabul ettiğini şöyle anlattı;

"Bu da her şeyin başarılabileceğini anlatan iyi bir hikaye oldu. Ben tereddütüm olduğu zaman başlamam."

Şentürk'e göre sunuculuk işi iyi gidiyor;

"Herşey yolunda seyirci memnun, kanal memnun, ben memnunum. İnsanların zaten benim hayatla olan sempatik ilişkime bir zaafı var. Seviyorlar. Sadece sanatçı kişiliğim ile ilgili değil, hayattaki duruşumla farklı bir insanım. Televizyon farklı bir şey, o sihirli kutu çok farklı... İnsanlar orada algılayınca, beğenince seyrediyorlar. Bizi seyreden çok..."

gazeteciler.com

Tekerlekli Sandalye