Haciz ihbarnamesine imza atmak

DeeJay

Üye
Üye
Merhaba arkadaşlar. Bir sorum olacaktı..Öncelikle şunları belirtmem lazım..Eşimin babası öz dayım olur :) Dayımlarla aynı mahalledeyiz..Yani evlerimiz arası o kadar uzak değil..Eşim ara sıra çocukları alıp onlara gider falan..Geçenlerde dayımın oğluna Finansbanktan 1700 küsür liralık bir haciz bildirisi mektubu gelmişti ve eşim de o gün dayımlarda olduğundan o teslim alıp imzalamıştı..Bu gün yine dayımlara bir mektup gelmiş ve üzerinde eşimin adı da yazıyor..Bu bize bir sıkıntı çıkarır mı acaba ? sosyal hizmetlere bildirmemiz gerekiyor mu ? Eşim engelli abimin bakıcısı o yüzden endişelendik biraz..yani sonuçta dayımlarla bir alakamız yok ve eşim sadece mektubu teslim almış.. kafamıza takıldı bir bilen varsa cevap verirse seviniriz..teşekkürler

gülümse_hayata

Üye
Üye
Sizle alakası olmayan bir konu sadece eşiniz teslim aldığına dair imza atmış bundan dolayı sizin bakıcı maaşınızda bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Aynı adreste bile ikamet etmiyorsunuz sıkıntı yapacak bir durum olduğunu düşünmüyorum.

DeeJay

Üye
Üye
Sizle alakası olmayan bir konu sadece eşiniz teslim aldığına dair imza atmış bundan dolayı sizin bakıcı maaşınızda bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Aynı adreste bile ikamet etmiyorsunuz sıkıntı yapacak bir durum olduğunu düşünmüyorum.

teşekkür ederim cevap için..Biraz rahatladım

Tekerlekli Sandalye