Hakem hastane itiraz raporuma % 63 vermiş

kartalyy

Üye
Üye
merhaba devlet hastaneden 2015 yılında aldığım sağlık kurulu raporuna itiraz etmiştim.il sağlık müdürlüğü beni başka bir hastaneye sevk etti. orada da oran ve kararlar farklı çıkınca beni hakem hastaneye sevk etti.hakem hastane red kararı vermiş. şimdi benim anlamadığım , hakem hastanesi itiraz ettiğim raporun sonucuna mı yoksa benim yaptığım başvuruya mı? red verdi. anlamadım gitti ben de. ilk defa rapor için itiraz ediyorum.

gülümse_hayata

Üye
Üye
Tam olarak anlayamadım ama hakem hastaneden çıkan sonuç kesindir ve değiştirilemez. Size %63 oranı hakem hastanesinden çıkan karar vermişse rapor oranınız budur. Önceki itiraz ettiğiniz oran kaçtı bilmiyorum ama daha düşükse ona red kararı verip daha yüksek olduğunu düşünüp bu oranı vermiş olabilirler.

kartalyy

Üye
Üye
önceki rapor oranları 1.incisi %46 2.'ncisi %44.yani itraz ettiğim rapor % 46.yani anladığım kadarıyla hakem hastane iriraz ettiğim hastanenin verdiği rapor sonucuna mı red kararı vermiş.

kartalyy

Üye
Üye
yani alehime mi lehime mi sonuç onu anlamadım.

R

rahim

Guest
raporu daha almadınız mı? almadınızsa red kararı verdiğni nereden biliyorsunuz.bende itiraz ettim.ağır özürlü hayır olan sonuç ağır özürlü evet e dönüştü.

Tekerlekli Sandalye