Hakem hastane raporuna itiraz nasil yapilir

ertürkh

Üye
Üye
Ben ilk olarak okmeydanı ssk dan %55 rapor bazalt formülü uygulanınca net %46 rapor aldım.Bu rapor ankaraya gitti ve bana defterdarlıkdan yazı geldi.Dedilerki ankara seni hakem hastane olarak haydarpaşa numuneye havale etti dediler.Oraya gittim.Tüm rahtsızlıklarım yeni rapordada bulunduğu halde bana %32 oran aldığımı söylediler. İşin garibi kalp krizi geçirdim ssk okmeydanı hastanesinde.Anjiyo yapıldı ve 7 senedir hipertansiyon ve diğer ilaçlarımı sağlık raporumda olduğundan hiç para ödemeden kullanıyorum. Bir böbreğimde taş nedeni ile alınmıştı. Bütün rahatsızlıklarımın özürlü puan cetvelinde direkt karşılığı varken nasıl böyle sonuç çıktı bende şaşırdım. Gerçi birkaç güne hangi rahatsızlığa ne puan verildiği gelecek.
Benim öğrenmek istediğim bu hakem hastane raporuna nasıl itiraz ederim.Hakem hastanesine beni ankara direkt yolladı.Ben itiraz etmemiştim.

Bundan sonraki haklarım nedir.Davamı edeyim.Puan cetveline uygun düzenlenmediğini düşünüyorum raporun.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Hakem hastanesi kararına ancak dava açarak itiraz edebilirsiniz. Tek yol bu.

ertürkh

Üye
Üye
Dava ne kadar sürer.Birde bu görevi ihmal yada kasıta girmiyormu. Davayı na sıl açayım.

Tekerlekli Sandalye