Hakerman Firmasının satış sonrası servis hizmetinden memnun kalan var mı?

• Konuyu başlatan ENB ÜYESİ
  • Başlangıç tarihi
E

ENB ÜYESİ

Guest
arkadaşlar geçen yıl meyra türkiye disbratörü HAKERMAN adlı firmadan ctylaıner 415 model ortapedıa scooder aldım ancak ilk 6 aydan sonra aracın şarj mesafesi azalmaya ve frenleri sert kapamaya başladı araç 2 yıl garantili sorunları sürekli servise iletiyorum hatta 3-4 defa aracı servisine götürdüm bana en son 3 ay önce motorun değişmesinin gerektiğini almanyaya durumu bildirdiklerini ve motor beklediklerini söylediler... ancak aradan 3 ay geçmesine rağmeN bu motor bir türlü gelmedi bugün yine telefon ettim hala gelmemiş
bu firma ile benzer problemler yaşayan arkadaşlar varmı?? bu durum normalmi sizce?? deneyimlerinizi paylaşırmısınız...

E

ENB ESKİÜYESİ

Guest
Hakerman'dan bugüne kadar herhangi bir ürün almadım. Fakat bu anlattıklarını okuyunca doğrusu çokta şaşırdım.

Benim bildiğim garanti kapsamındaki bir ürün arıza verdiğinde en fazla "bir ay icerisinde" tamirinin yapılıp sahibine teslim edilmesi gerekir. Servis bir aylık sürecte tamirini yapamıyorsa yenisini vermek zorundadır.

Bugüne kadar satın aldığım tüm ürünlerin "Garanti Belgelerinde" bu anlattıklarım yazılıyordu. Sen elindeki garanti belgesini bi kurcala bakalım buna benzer şeyler yazılımı orada muhakkak arızanın nekadarlık bir süre zarfında giderileceğine dair bir ibare vardır.

Üç aylık zaman hiç normal değil...

Tekerlekli Sandalye