Hangi kurumlarda tatil daha çok olur?

sebboy

Üye
Üye
hangi kurumda tatil çok olur arkadaşlar birde ben servisi ve asansörü olsun istiyorum sizce bu ayrıcalıkları olan kurumlar hangileridir ben yürüyemiyorum ortopedik engelliyim

YassaX

Üye
Üye
sebboy; Devlet Kurumlarında ; Kişilere Tanınan İzin Hakkı Suresi cok fazla değişkenlik göstermez.. O durum Öğretmenler - MEB de farklıdır..Diğer Kurumlarinda aynıdır .. Ancak ; bu servis ve asansör olayi her ilde her kurumda farklıdır ... Ancak bunlari öğrenmek icin ; Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığını arayarak öğrenebiliriniz .. Ya da Tercih Etmek istediğiniz Kurumlari da arayip öğrenmeye calisabilirsiniz ...

YassaX

Üye
Üye
sebboy; Rica Ederim ...

M

marcusore

Guest
esasında öğretmenlere de pek farklı değiil benim eşim öğretmen nerdeyse 15 20 günden fazla izin yapamıyor

kameha

Üye
Üye
memur olan kşi akademisyen (öğretim görevlisi) olabilir mi?

sebboy; Devlet Kurumlarında ; Kişilere Tanınan İzin Hakkı Suresi cok fazla değişkenlik göstermez.. O durum Öğretmenler - MEB de farklıdır..Diğer Kurumlarinda aynıdır .. Ancak ; bu servis ve asansör olayi her ilde her kurumda farklıdır ... Ancak bunlari öğrenmek icin ; Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığını arayarak öğrenebiliriniz .. Ya da Tercih Etmek istediğiniz Kurumlari da arayip öğrenmeye calisabilirsiniz ...

merhabalr benim bir sorum olacaktı;
ben mesela memur oldum diyelim, bu sene de dgs sınavına girdim 4 yıllığımı tamamlamak için.hem memur hem üniv.ye gidiyorum diyelim. ben memur olduğımda akademisyen yani öğretim görevlisi olabilir miyim? memurken 2.ci üniv.nin 4 yıllığını tamamlayıp ales sınavına girip akademisyen(öğretim görevlisi) olunur mu geçiş yapabilme imkanım var mıdır? sorunumu cevaplarsanız çok sevinirim iyi günler:)

Tekerlekli Sandalye