Hasta La Vista

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Filmin Konusu:
20 li yaşlarda 3 arkadaş halen bakirdir. Bir şarap turuna katılırlar ve İspanyaya giderler. Burada ilk cinsel deneyimlerini yaşama hayalini kurmaktadırlar..Hiçbirşey onları durduramaz; Sakat olmaları bile..Biri kör, digeri tekerlekli sandalyeye baglı ve üçüncü olan ise tamamen felçtir..Hasta La Vista-Come As You Are adlı bu film belden aşagısı felçli bir adamın gerçek hikayesinden esinlenilmiştir..

1753887.jpg

FİLM FRAGMANI

Yapımcı:Asta Philpot,Mariano Vanhoof, Jan Vrints
Senaryo:pierre De Clercq ,Asta Philpot, Mariano Vanhoof
Görüntü Yönetmeni:Gerd Schelfhout
Gösterim Tarihi:14 Eylül 2011 Belçika
Filmin Süresi:110 dakika

Sairane

Üye
Üye
filmi izledim. öncelikle akışına değinmek isterim gayet sakin giden film, birden hızlanıyor ve aceleye gelmiş havası veriyor(ya da en azından ben öyle hissettim). ben böyle bir gaye için yola çıkar mıydım? HAYIR. film duygusal yönden de istediğimi vermedi açıkcası. larsın kardeşiyle vedalaşması hariç tabi. kısacası vasatın altında sayabileceğim filmlerden. notum: 10/4.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Bir önemi varmı bilmiyorum ama Fimin IMDB Puanı: 7.3/10.
Film bana göre konusu engelliler olan filmler arasında en iyilerden biri. Son derece insani bir duygu olan cinsellik arzusu bu kadar güzel anlatılabilirdi bence.

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
:) Şairanem, canım kardeşim,

Bu filmi izleyenlerin genelde çok beğendiklerini ve en az 10 üzerinden 8 verdiklerini düşünecek olursam senin notunun bu kadar kıt olmasını da hoşgörüyle karşılayabiliyorum çünkü sen beğenmemiş olabilirsin buna da bir şey demiyorum ama gel istersen bir konuda anlaşalım :) sen yine böyle bir gaye için yola çıkmaya hayır demeye devam et ama şu notu hiç değilse 4 den biraz yukarı alalım hacıııı :) izleyip beğenenlere de haksızlık olacak kardeşim :)

Film izlemekle kal, sevgiyle kal,

Sairane

Üye
Üye
sizi kıracağıma kafa mı kırarım dostlar :D. puanım 6 :D.

Tekerlekli Sandalye