hastane rapor birimi engelli puanı aldıgım bazı birimleri rapora eklemeden rapor yazmıs

TASANS

Üye
Üye
sayın forumcular bir üniversite hastanesine engelli raporu icin muracat ettim engelli raporu alacagım yerleri tamamladım rapora e devletten bakınca kronik hastalıklardan dolayı 79 puan süresiz ve vergiden faydalanır olarak verilmis raporu inceleyince kalp damar ile norosiriji den almıs olduğum engelli puanlarının üniversite hastanesi engelli rapor bölümünün rapora eklemeden üniversite engelli sağlık birimi tarafından raporun eksik olarak onaylanmıs olduğunu gordüm üniversite hastanesinde calısan arkadastan kalp damar ile norosirijiden almıs oldugum engelli puanını oğrenip üniversite engelli saglık rapor bolümüne yeniden rapor oranını hesaplatınca engelli oranı 92 cıktı otv ve kdv den faydalanıp arac almak icin üniveraite hastane veznesine ücret ödemistim en son olarak kalp damar ile norosirijide muayene oldugum doktorlar okul ara sömestri tatali oldugunu doktorların tatilde oldukları icin rapor engellilik oranının iki haftadan sonra birim tarafından yazılır gec cıkar dedikleri için e devletede rapor oranı icin bakmamıstım eksik olan rapor cıkalı bir aydan fazla zaman olmus internetden arastırınca il saglık müdürlüğü bir ay icinde rapora itiraz yapılır diyor bu durumda ben ne yapabililim haklarım nedir cevaplar icin tesekkür ederim

İsen Buga

Üye
Üye
Selam, geçmiş olsun öncelikle sormak istediğiniz soru veya sorun nedir?
Oysaki siz soruyu cevaplamışsınız. ayrıca kendinize de engelli haklarınızı da bildirmişsiniz.
Bilgili birisiniz.
itiraz için geç kaldıysanız 6 ay sonra tekrar heyetten sil baştan muayene olabilirsiniz. Gerekçenizi söylersiniz.

evolution

Üye
Üye
Benim sorum var engellinin sahtecilik yapmasi suç değıl mıdır ?
Selam, geçmiş olsun öncelikle sormak istediğiniz soru veya sorun nedir?
Benim soru ve sorunum var ?
Engelli kişinin sahtecilik yapmasi üstüne kadin taciz etmesi zorbalik yapması ağır suç değıl mıdır ?
Bu @mesut41 serefsizinden bahsediyorum

İsen Buga

Üye
Üye
Geçmiş olsun...
sitede her yere yazmışsınız okudum merak etme..
Benim sorum var engellinin sahtecilik yapmasi suç değıl mıdır ?

Benim soru ve sorunum var ?
Engelli kişinin sahtecilik yapmasi üstüne kadin taciz etmesi zorbalik yapması ağır suç değıl mıdır ?
Bu @mesut41 serefsizinden bahsediyorum
Polise gidebilirsiniz, mahkemeye verebilirsiniz. Yönetici ile iletişime geçebilirsiniz. Başka çözüm yok burada heryere yazmak çözüm değil..

Tekerlekli Sandalye