Hastaneden vergi indirimi için aldığım raporu Ankara geri yolladı ne yapabilirim?

• Konuyu başlatan ENB ESKİÜYESİ
  • Başlangıç tarihi
E

ENB ESKİÜYESİ

Guest
selamun aleyküm ben hastaneden saglık raporu almıştım hastane %80 vermişti...hastanenin verdi raporu vergi dairesi ankaraya gönderdi ama ankaradan geli geldi .DOSYADA BU YAZIYOR..

güngör KÖZLEME.Hakkında boztepe sevlet hastanesinin sağlık kurulu tarafından .düzenlenen 07/10/2009 tarih ve 1443 sayılı rapor incerenmiş :ancak raporda sakatlıkla ilgili bulgular tam ve ayrıntılı olarak belirtilmediğinden herhangi bir karara varılmamamıştir

Adı geçen hakkında karar verilebilmesi için klinik muayene bulgulari sakatlık bulgulari,laboratuar bulguları ile aşağıda istenilen hususların tam ve acik bir şekirde belirtilip hastane baştabipliğine onaylatılarak anılan belğenin ve/ veya söz konusu husuzlara da yer verilmek suretiyle yeniden düzenlenecek bir raporun kurulumuzca incelenmek üzere Gelir İdaresi başkanlığına gönderilmesine karar verildi ...

2 gün ara ile alınacak arteriyel kan gazi değerlerini gönderilmesi..

şimdi ben yarapmam gelekiyor...???
sayğılar kolay gele

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Hastanenin size verdiği raporda Ankara eksiklikler testip etmiş. Tesbit edilen eksiklikler size gelen yazıda ayrıntılı bir bicimde yazıyor zaten. Siz bu yazıyla birlikte raporu aldığınız hastaneye tekrar muracaat ediniz. Raporda sözü edilen eksiklikleri düzeltmelerini isteyiniz. Yada yeniden rapor vermelerini talep edin. Karar hastaneye kalmış...

Tekerlekli Sandalye