Hayata Aşk

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Öykünün adı: HAYATA AŞK

OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

YAZAR: YUNUS KALYON

ÖZ GEÇMİŞ

28.01.1984' te Van'ın Saray ilçesinin Sırımlı Köyü'nde doğdum, ilk ve orta öğrenimimi köyde, lise öğrenimimi Saray İlçesi'nde tamamladım.
Liseden mezun olduktan sonra (2003) eğitime iki yıl ara verdim. 2004'te iş kazasında sağ kolumu dirsekten aşağısını kaybettim. 2005' te Kars Kafkas Üniversitesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Türk Dili Ve Edebiyatı Bölümü'nü kazandım. 2009 'da mezun oldum. Şu an herhangi bir işte çalışmıyorum ve İstanbul' da yaşıyorum.

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Kafanı öyle eğme be abi. Ne istersen yazacağım demedin mi? Hayatı gönlümce yaşamak isterdim.
Beni yaz işte. Resim çizmesini biliyorsun değil mi? Önce resmimi çiz sonra düşlerimi…
Hayata olan aşkımı yazsana be abi..?

Öykünüze hayran kaldım desem? Gözlerim doldu desem ? Harikaydı desem az mı gelir acaba ? Çok çok ama çok beğendim ellerinize, yüreğinize sağlık...

İyi ki bu yarışma düzenlendi ve siz bu öyküyü gönderdiniz ve ben okumaktan duyduğum mutluluğun tadını anlatacak kelime bulamıyorum...

Kocaman tebrikler,

enes--dogu

Üye
Üye
Çok çok teşekkür ederim. Aslında böyle bir fırsatı, böyle bir ortamı bize sunduğunuz için Sizlere müteşekkirim. Kemik erimesi olan iki yeğenim vardı, biri diğerinden tam 27 gün önce doğdu ve tam 27 gün önce vefat etti. Birinin mezarını kendim kazdım, birisine yetişemedim. Yazmaya mecburdum... Selametle

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Merhaba enes--dogu,

Öncelikle başınız sağolsun. Böylesine güzel bir öyküyü yazmanıza neden olan acılarınızdan dolayı çok üzgünüm. Yazmaya mecburdum...demişsiniz evet gerçekten de yazmak duyguların en iyi şekilde dışa vurumu olsa da bu konuda gerçekten çok yetenekli olduğunuzu vurgulamak istedim. Bundan sonra ki yaşamınızda yazmanın mecburiyetten değil de, yaşayacağınız güzellikleri, mutlulukları dile getirme yolunda bir tutkuya dönüşmesi umudumla...

Başarılarınızın devamı dileklerimle mutluluklarla dolu bir yaşam sizinle olsun...

enes--dogu

Üye
Üye
Dostlar sağ olsun ve iyi dilekleriniz için de sağ olun. Bilmukabele efendim. Selametle

Tekerlekli Sandalye