Hemofili hastasıyım. Araç alırken ÖTV indiriminden?

ERHAN12345

Üye
Üye
Halil bey , araçı hareket ettirecek özel bir donanım olması gerek diyorsunuz fiziksel olarak bende bir sorun yok. %80 sürekli raporum var hemofili hastasıyım (kanın pıhtılaşma zamanının uzun olması).sanırım ben araç alırken ötv indiriminden yararlanamam.aracıkendim kullanacagım yokmudur bir yolu acaba bu düzenleme niçin böyle mesela ben 1km yol yürüsem topugum ayagım şişiyor ertesi gün ayaga kalkamıyorum ne olacak peki bu durumda

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Malasef yararlanamıyorsunuz. Dediğim gibi sakatlık oranınız ya %90'ın üzerinde olacak yada aracı hareket ettirici ödel donanıma ihtiyaç duyacaksınız. Başkada bir yolu yok malasef.

ERHAN12345

Üye
Üye
ya bu nasıl düzenleme anlamıyorum bende her tarafda bi eksik var %80 raporum var işe gidip gelirken bayagı yol yürüyorum özelliklede otobüse binerken günlük3 km yol yürüyorum bu nasıl düzenleme anlamıyorum...peki halil bey ne yapabiliriz bi şikayet öneri filan nereye başvurabiliriz bu konuda

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Yasal düzenleme bu şekilde. Ve malasef yasaların değişmesi için kişisel müracaatlarla bi yere varmak neredeyse imkansız.

ERHAN12345

Üye
Üye
teşekkür ederim halil bey

Tekerlekli Sandalye