Hesapsizca sevin

suden

Üye
Üye
Biri olsun istedim Güneşin doğuşuna,ikindi yağmurlarına Gözleri dalarken, aklına düşeyim Hani, meçhul sebeplerden öfkelenir Olmadık şeye sevinirse Gözlerinden ben geçeyim... Bir iç çekse, en dar zamanında Dalıp gitse yorgun yarınlarına Efkârına gölge düşüreyim... Olur da, yolu düşerse özlemlere ...

Tanıdık sevda köşelerine Ansızın çıka gelse, gecenin bir yerinde Kalben hürmet edeyim... Biri olsun istedim... O nefes aldıkça ben vereyim Varsa...kenarda kıyıda kalmış Anıları, onu üzenlere hibe edeyim Bir selam çaksa umutla geleceğe Rütbesinde 'ben' olan hayalleriyle Umudunu bittirdiği yerde Hayallerinden, süzülüp geleyim... Biri olsun istedim... Kahveme bahane ararken Kalp kırıklarımı rüzgara savururken Tam da sevmeyi unutmuşken Çıkıp gelse... Bensiz gecelere sitem etse Hesapsızca başıma omuz verse Hissetsem, boğazı düğümlenirken Duysam, sevdiğini fısıldarken Ve, tam da gülmeyi unutmuşken Bir çıkıp gelse... Biri olsun istedim... Hep beni sevsin, hep beni düşünsün Benimle yaşasın, benimle ağlayıp gülsün Aldırmasın gitmelerime Onu çağıran, yar kokan ellerime Yere göğe sığmasın sevinci, Kederleriyle sevdama gömülsün Biri olsun istedim... Ömür bitmeden, vakit dolmadan Sabırla büyüttüğüm güller solmadan Zamansız sessis sedasız Bu bekleyişler umutlara vefasız Biri olsun... Aşka gelsin, dile gelsin, şaha kalksın Kelebeğin kanadından kıskansın Şuursuzca yüreğime konsun biri olsun şuurunu yitirircesine sevsin...

notlarımdan alıntı

güz gülleri

Üye
Üye
bende isterim :D

Tekerlekli Sandalye