Heyet icin 2 ay sonrasina gun Verdiler.

otomasyoncu

Üye
Üye
Merhabalar, Hipofiz adenoma bagli endokrinolojiden Prolaktinoma (%30 Oran)+ lh ve FSH dusuklugunden (%30 Oran) +kbb den Konusma bozuklugu (%20 Oran)+ Kronik panik ataktan (%25 Oran) muaynelerden bu oranlar yazildi kontrol kagidina fakat heyet tarihi 2 ay sonraya verildi ve cok geriliyorum. Sizin heyetlerde bu kadar Uzun mu suruyor.

MI 4LTE cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Ben 2-3 defa almıştım bana 1 hafta sonrası için gün verildi. Ancak burada hastanedeki yoğunluk önemli. Hastanede yoğunluk varsa heyet günü geç verilebiliyor. Ancak iki ay gerçektende çok uzun bir süre. Siz hangi ildesiniz?

kvkpnr10

Üye
Üye
Arkadaşlar
cuma günü göztepe de heyete gireceğim heyette doktorlar ne sorabilirler bana ve benim çalışarakmı yoksa normal mi gitmem lazım yani heyette bana soru soracaklar mı cevaba göremi raporu onaylayacaklar bilgisi olan varsa yazarsa makbule geçer hiçbirşey bilmiyorum acaba bi kağıda yazı yazarak hazırlıklı mı gidim

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Size soru sorabilirler ancak sizin cevabınızdan ziyade sizi muayene eden dr ların bulguları dikkate alınır. Ben 2-3 defa heyete girdim heğsindede heyete girmemle çıkmam bir oldu. :) Öyle sorguya çeker gibi soru cevap şeklinde bir heyet olmuyor yani.

adem67

Üye
Üye
Arkadaslar engel oranlarm

(Tam vücut engeli %80)

Kronik %70
Norolojik %30

Mental testi yapldı raporun arkasında hem zihinsel hemde kronik isaretlediler.. Hangi katagoriden giricem

LG-D723 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tekerlekli Sandalye