Heyet sonrasi e nabiza evise rapor sonucum ne zaman yansir

Ahmetxx

Üye
Üye
Heyete bu gun girdim vergi dairesinden sonucu ogrenirsin dediler e nabuza e devlete rapor ne zaman yansir evise yansima suresi nedir

mert

Üye
Üye
Bilgi icin cok tesekkur ederim hayirlu geceler
rica ederim kardeşim zaten randevulu oldugu için en fazla 9 kişi alıyorlar oda az kişi oldugu için heyette işlemler daha cabuk işiliyor daha önce 40 kişi aşagı olmuyordu heyet te buda biraz uzun sürüyordu raporların çıkması

Ahmetxx

Üye
Üye
İlk oldugu icin surecleri bilmiyorum detayli bilgi icin cok saol paşam😊

Ahmetxx

Üye
Üye
Hocam iyi geceler raporum cikti fakat gozden 2 psikilojiden 25 vermis beni. Kulaktan meslek hastaligi raporum var isitme problemi yok duydugunu anlamada problem var dr %6 demisti fakat bu oran raporuma yansimamis acaba rapora yansiyan saf ses olcumu oldugu icinmi bu orani yansitmamislar anlam veremedim sence nasil ilerlemeliyim ben sirketime dava acicam%6 kayip orani benim icin cok onemli

mert

Üye
Üye
Hocam iyi geceler raporum cikti fakat gozden 2 psikilojiden 25 vermis beni. Kulaktan meslek hastaligi raporum var isitme problemi yok duydugunu anlamada problem var dr %6 demisti fakat bu oran raporuma yansimamis acaba rapora yansiyan saf ses olcumu oldugu icinmi bu orani yansitmamislar anlam veremedim sence nasil ilerlemeliyim ben sirketime dava acicam%6 kayip orani benim icin cok onemli
Meslek hastalığına yakalanan işçinin ise maddi ve manevi tazminat talep etme hakkı doğmaktadır. Meslek hastalığı nedeniyle tazminat davasıdıraçmanda bir sıkıntı yoktur davanı açabilirsin kardeşim

Ahmetxx

Üye
Üye
Hocam günaydin kayip oranini bilmiyoruz o nedenle acilamiyo heyete raporumu vermeme ragmen oran vermemiş anlamadim gitti

Tekerlekli Sandalye