Heyete girecem gerekli evraklar nedir

osman yıldırım

Üye
Üye
%80 süresiz ağır özürlü şizofreni raporum vardı bakım maaşı aliyordum 10 yılı geçtiği için yeniden rapor çıkar dedi sosyal hizmetler ayın 23 ne randevu aldım zar zor simdi heyete girecem gerekli evraklar nedir fotoğraf istiyorlarmi
Bide askerlik çürük raporum ilaç raporu onlarida aliyimi yanima

Purlin

Üye
Üye
%80 süresiz ağır özürlü şizofreni raporum vardı bakım maaşı aliyordum 10 yılı geçtiği için yeniden rapor çıkar dedi sosyal hizmetler ayın 23 ne randevu aldım zar zor simdi heyete girecem gerekli evraklar nedir fotoğraf istiyorlarmi
Rapor yenileme gerekçesi olarak ne dediler.Dilekçe geldimi ikamet adresinize raporunuzla alakalı? Hastaneye sosyal hizmetler mi sevk etti kendinizmi başvuru yaptınız

osman yıldırım

Üye
Üye
Sosyal hizmet uzmanı eve geldi 2009 raporum 10 yılı geçtiği için yeniden çıkarın dedi dilekçe gelmedi eve hastaneye ben randevu aldım uzman bastırdı yeni rapor çıkacak diye süresiz raporum

Purlin

Üye
Üye
Bendende dün istenildi kağıt bırakıldı gelirimde değişiklik varmı diye SGK ve sosyal yardımlaşma vakfından yazılar alınıp teslim edildi gelir kriterlerinde bir değişiklik yok ama raporun yenilenmesi söylenildi evrak gelicekmis eve tekrar rapor çıkarılması için BANA ÇOK SAÇMA GELİYOR BU RAPOR YENİLEME İŞLEMİ sahip olduğum rapor sürekli, öncesinde iki sefer süreli verilip sonrasında sürekli olarak sağlık kurulu durumumu belirtmiş.İNSANLARİ MAĞDUR ETMEKTEN EZİYETTEN BAŞKA BİRŞEY DEĞİL benim raporlarımda e nabızda yüklü ALLAH yardımcımız olsun

osman yıldırım

Üye
Üye
Heyette ne isteniyor asker çürük raporum ilaç raporum fotoğraf isteniyormu onu öğrenmek istiyorum

Purlin

Üye
Üye
Sen ne varsa sağlığınla alakalı raporun yanında götür doktor muayenesinde yardımcı bilgi olur.Resim işide geride kaldı en son rapor çıkardığım da PC cam ile fotoğrafını çekiyorlardı

İsen Buga

Üye
Üye
Heyete para ve kafa kağıdı ile gidiyorsunuz...

Heyet memuruna kafa kağıdı verip heyete girmek heyet raporu yüzde belirtir oranlı olsun diyorsun...
Makbuz veriyor gidiyorsunuz vezneye engelli kimliğiniz varsa gösteriniz engelliyim deyiniz kabul etmezse parasını yatırınız sonra o parayı geri isteyebilirsiniz.

Tekrar aynı heyet memuruna gidiyorsunuz.
İsimleri giriyor bilgisayara gülümse diyor kamera gösteriyor anında foto çekiyor.
Ne rahatsızlığınız var diye soruyor: siz bütün rahatsızlığı söyleyin...
Sana evrak veriyor dosyacık şeklinde:

Sonrası siz o dosya ile kafanıza göre sıra yapıp doktor doktor dolaşıyorsunuz..

geçmiş olsun...

tüm doktor bitince heyete giriyorsun: aslında gün veriyorlar şu saatte şu tarihte gel..

bitti mi?

yoookk daha var...

İl sağlığa gönderiyorlar dosyanızı: telefona mesaj geliyor şu tarih şu saatte şu yerde hazır olun...
İl sağlık heyetine gözüküyorsunuz..

bitti mi?

yoook

E nabızda rapor görüyorsunuz: isterseniz gidip aslı elden alırsınız ...

bitti anca...

Purlin

Üye
Üye
Rapor sonucunuz ne çıktı

D

diyar02

Guest
Heyette ne isteniyor asker çürük raporum ilaç raporum fotoğraf isteniyormu onu öğrenmek istiyorum
kimlik fotokopisi,Askerlik çürük belgesi,ilaç raporları,eczaneden ilaç döküm listesi 1 yıllık kullandığın ilaçlar çıkıyo o liste,resim istenmiyordu zaten sağlık kurulunda kendileri çekiyo,birde daha önceki heyet raporun en son girdiğinde heyet raporun.
Bizden bunları istemişlerdi.
Rapor sonucunuz ne çıktı
Sağlık kurulu zaten heyet için başvuru yapınca size bir kağıt veriyor randevu kağıdı,ve üzerinde heyete gelirken yanınızda bulundurmanız,gereken belgeleri tek tek yazıyo.size,böyle bir şey vermediler mi.eğer vermedilerse önceden bi sorunki heyet günü elinizde eksik belge olmasın

osman yıldırım

Üye
Üye
Yok elime evrak verdiler polikilinikleri göründum önemli olan benim için psikiyatri idi zaten doktorda yazdı hastaligimi kagita tamamladım memura gittim oda haftaya cumaya randevu verdi heyete girecem

Tekerlekli Sandalye