Hipofiz kaynaklı rahatsızlık

hipohipo

Üye
Üye
Hipofizden emekli olan varmı hipopitüitarizm panhipotutarizm hipofiz adenomu troid böbrek üstü bez yetmezliği prolaktin yüksekliği gibi rahatsızlığı olan varmı

sonilhan

Üye
Üye
Ben uğraşıyorum ama olamadım. Yüksek sağlık kurulundan da ret cevabı geldi ama madde numara hep yanlış yazılmış. Anlamadım. İş gücü kaybım yokmuş gibi yazmışlar.

hipohipo

Üye
Üye
Malülenmi başvurdum banada red geldi şimdi vergi indiriminden emekliliği deniycem

hipohipo

Üye
Üye
Siz başvuruyu 5510 sayılı kanunun 28 .maddesine göremi başvurdunuz hastalık kabul edilmedimi

sonilhan

Üye
Üye
Siz başvuruyu 5510 sayılı kanunun 28 .maddesine göremi başvurdunuz hastalık kabul edilmedimi
28/5 başvurdum ret geldi, iş gücü kaybı yoktur diye. Yüksek kurula itiraz ettim ondan da yeni cevap geldi. Yönetmeliğin ek-1 O/3 maddesine göre iş gücü kaybı oluşturacak düzeyde değil falan demişler. Bizim hastalık N/1c bölümünde yalnız. Bakalım karar veremedim mahkemeye başvurayım mı yoksa SSK’ya geçip vergi indiriminden mi şansımı deneyeyim bilemedim.
Baştan savma yazı yazmışlar, ne demek istedikleri bile belli değil. Açıklama yok. Yıldırma politikası gibi

hipohipo

Üye
Üye
Cok haklısın bende itiraz ettim sonuc yok ek dilekce yazdım 5510 yasasının 28.maddesine göre işlem yapın diye cevap bekliyorum

Tekerlekli Sandalye