Hisseli yer ve 2022 maaşı?

fatsam52

Üye
Üye
2022 maaşı için başvurdum dayımla kalıyorum dayımın üzerine bir maaşı yok fakat 4 kardeş hisseli yeri var iştirakci olarak görülüyor yerler hiç bir kardeşin üzerine değil şuan sorun olurmu ?

septik

Editör
Editör
Gelir testtiniz yapılırken sizin ve yaşadığınız adrestekilerin gelir ve mal varlıkları araştırılır, ve büyük ihtimalle arsanın hisesinin bir payınında dayınızın üzerine olduğu anlaşılacaktır.

Sorun olurmu kısmına gelirsek ailedeki tüm gelirler ve mal varlıklarının gelirleri geliri olmayan mal varlıklarının rayiç değerlerinin bir kısmı toplamı ailede yaşayan kişi sayısına bölündüğünde çıkacak rakam şuan 286 tl temmuz ayından itibaren ise 303 tl yi geçmiyor ise maaşınız bağlanır.

fatsam52

Üye
Üye
2022 maaşının yatıp yatmadığını nasıl öğenebilirim varmı öyle bir telefon no ?

septik

Editör
Editör
E Devlette e hizmetler bölümünde Aile ve sosyal politikilar bakanlığı başlığının altında Sosyal yardım bilgilerine tıklayarak son durumunuz hakkında bilgi alabilir yatan maaşınızı görebilirsiniz.

Ayrıca hafta içi memur mesai saatleri içersinde 144 nolu ücretsiz hattan sosyal yardımlar konusunda şahsınızla ilgili hertür bilgiyi alabilirsiniz.

Tekerlekli Sandalye