HP Slate 7 VoiceTab,HP Slate 6 VoiceTab Telefon İncelemeleri

Android 4.2.2 (Jelly Bean) İşletim sistemi ile gelen ve Çift Sim Kart teknolojisini destekleyen HP Slate 7 VoiceTab Tablet Telefon 16 GB'lık dahili hafızaya sahip. Ayrıca cihaz 32 GB'a kadar mikro SD kartları desteklemekte.

HP Slate 7 VoiceTab İnceleme.jpg

HP Slate 7 VoiceTab telefon İncelemesi

HP Slate 7 VoiceTab Tablet Telefon ve başlıca özellikleri;

Ekran: 7.0'' 800 x 1280 IPS
İşletim Sistemi: Android 4.2.2 (Jelly Bean)
İşlemci: 4 Çekirdek
Dahili Hafıza: 16 GB
Ram: 1 GB
Kamera: 2 Mp Ön ve 5 Mp Arka
Çift Hat: Var
Kalınlık: 9.5 mm

A-GPS desteğide bulunan cihazın ayrıca 5 megapiksellik arka kamerasında Coğrafi etiketleme, Yüz tanıma ve Panorama çekim yapabilme özelliği de bulunmakta.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

HP Slate 6 VoiceTab Telefon İncelemesi

HP Slate 6 VoiceTab akıllı cep telefonu ve başlıca teknik özellikleri;

Ekran: 6.0'' 720 x 1280 Piksel IPS
İşletim Sistemi: Android 4.3 (Jelly Bean)
İşlemci: 1.2 GHz (4 çekirdek) Marvell PXA1088
Dahili Hafıza: 16 GB
Ram: 1 GB
Kamera: 2 Mp Ön ve 5 Mp Arka
Çift Hat: Var
Pil: 3000 mAh
Ağırlık: 168 gr
Kalınlık: 8.8 mm

Android 4.3 (Jelly Bean) işletim sistemi ile gelen HP Slate 6 VoiceTab akıllı cep telefonunun en dikkat çeken tarafı Çift Sim Kart teknolojisini desteklemesi diyebiliriz.

A-GPS desteği, FM Radyosu, 1 GB'lık Ram kapasitesi ve 16 GB'lık dahili hafızası olan cihaz ayrıca 64 GB'a kadar mikro SD kartları desteklemekte.

Ayrıca 5 megapiksellik arka kamerasında Coğrafi etiketleme, Yüz tanıma ve Panorama çekim yapabilme özelliği de bulunmakta.

Bizce Çift hatlı 6 inçlik bir akıllı telefonun devamlı açık olacağını düşünürsek eğer 3000 mAh'lık pil kapasitesi biraz az gibi diyebiliriz.

Ekli dosyalar

• HP Slate 7 VoiceTab İnceleme.jpg
    HP Slate 7 VoiceTab İnceleme.jpg
    52.9 KB · Görüntüleme: 140
Geri