HTC Droid DNA, HTC One SV, HTC One S Telefon İncelemeleri

HTC Droid DNA.jpg

HTC Droid DNA,5 inç'lik ve 1920 x 1080 piksellik en iyi ekran kalitesine sahip ekranı Corning Gorilla Glass 2 cam kalitesi ile koruma altına almış.

HTC Droid DNA Telefon İncelemesi

Teknik özellikleri;

Ekran: 5'' 1920 x 1080 Piksel Super LCD
İşletim Sistemi: Android 4.1 Jelly Bean
Dahili Hafıza: 16 GB
Ram: 2 GB
İşletim Sistemi: 2 GB
Kamera: 2.1 Mp Ön ve 8 Mp Arka
Pil: 2020 mAh
4G (LTE): Var
NFC: Var
Ağırlık: 141.7 Gr
Kalınlık: 9.7 mm

Ayrıca Bluetooth 4.0, NFC, 4G LTE bağlantılarını destekleyen HTC Droid DNA'da, Beats Audio özelliği de bulunuyor.

Malesef HTC Droid DNA'nın SD kart desteğinin olmaması ve düşük güçlü bataryası bu teknoloji harikası cep telefonunun eksi yönleri.

Cihazın 2020 mAh'lık pil kapasitesi ise maksimum 353 saate kadar bekleme ve 12 saat 40 dakikaya kadar da konuşma süresi sağlamakta.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

HTC One SV Telefon İncelemesi

Teknik özellikleri;

Ekran: 4.3'' 480 x 800 Piksel
İşlemci Hızı: 1.2 GHz
İşletim Sistemi: Android 4.0.4
Dahili Hafıza: 8 GB
Ram: 1 GB
Kamera: 5 Megapiksel
Pil: 1800 mAh
Ağırlık: 122 Gr

HTC'nin yeni orta segment telefonlarından One SV, Android 4.0.4 yüklü olarak geliyor ama Android 4.1.2 (Jelly Bean)'e yükseltilmeye hazır.

HTC One SV'nin 8 GB olan dahili hafızasını SD kart ile 32 GB daha arttırabilirsiniz.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

HTC One S Telefon İncelemesi

Teknik özellikleri;

Ekran: 4.3'' 960 x 540 Piksel
İşlemci Hızı: 1.5 GHz
İşletim Sistemi: Android 4.0
Dahili Hafıza: 16 GB
Ram: 1 GB
Kamera: 8 Megapiksel
Pil: 1650 mAh

Beats Audio ile donatılan ses sistemine sahip olan HTC One S, ayrıca Full HD 1080 piksel slow motion video kaydı yapabiliyor ve aynı esnada fotoğrafta çekebiliyor.

HTC One S'in 1650 mAh kapasitesindeki pili bizce 4.3 inç büyüklüğündeki bir ekran için biraz yetersiz kalmış diyebiliriz.Pil kapasitesi biraz daha yüksek olabilirdi.

Ekli dosyalar

• HTC Droid DNA.jpg
    HTC Droid DNA.jpg
    73.5 KB · Görüntüleme: 120
Geri