Huawei Ascend G7,Ascend G6,Ascend G730,Ascend G700,Ascend G620S Telefon İncelemeleri

Android 4.4 (KitKat) işletim sistemi ile gelen Huawei Ascend G7 akıllı cep telefonunun Cortex A53 1.2 GHz'lik 4 çekirdekli Qualcomm Snapdragon işlemcisi ve 2 GB'lık Ram kapasitesi artıları arasında.

Huawei Ascend G7.jpg

Huawei Ascend G7 Telefon İncelemesi

Huawei Ascend G7 akıllı cep telefonu ve başlıca teknik özellikleri;

Ekran: 5.5'' 720 x 1280 Piksel IPS LCD
İşletim Sistemi: Android 4.4 (KitKat)
İşlemci: 1.2 GHz (4 çekirdek)
Dahili Hafıza: 16 GB
Ram: 2 GB
Kamera: 5 Mp Ön ve 13 Mp Arka
Pil: 3000 mAh
4G (LTE): Var
NFC: Var
Ağırlık: 165 gr
Kalınlık: 7.6 mm

4G iletişimi destekleyen ve NFC desteği bulunan cihazın Siyah ve beyaz renk seçenekleri bulunmakta. Ayrıca cihaz 16 GB'lık dahili hafızasına ek olarak ayrıca 32 GB'a kadar mikro SD hafıza kartlarını da desteklemekte.

3000 mAh'lık güçlü bir pil kapasitesi bulunan Huawei Ascend G7'nin 13 megapiksellik arka kamerası 1080p Full HD ve HDR kayıt yapabilmekte.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Huawei Ascend G6 Telefon İncelemesi

Huawei Ascend G6 akıllı cep telefonu ve başlıca teknik özellikleri;

Ekran: 4.5'' 540 x 960 Piksel IPS LCD
İşletim Sistemi: Android 4.3 (Jelly Bean)
Dahili Hafıza: 4 GB
Ram: 1 GB
Kamera: 5 Mp Ön ve 8 Mp Arka
Pil: 2000 mAh
Ağırlık: 115 gr
Kalınlık: 7.5 mm

Android 4.3 (Jelly Bean) işletim sistemi ile gelen Huawei Ascend G6 akıllı cep telefonu 4GB'lık dahili hafızasının yanında 32 GB' a kadar mikro SD kartları da desteklemekte.

5 megapiksellik ön kamerası ile dikkati çeken cihazın 8 megapiksellik arka kamerasında Coğrafi etiketleme, Yüz tanıma ve Panorama çekim yapabilme özelliği de bulunmakta ve 720p video kaydı yapabilmekte.

A-GPS desteği de bulunan Huawei Ascend G6'nın Siyah, Beyaz, Altın sarısı ve Pembe renk alternatifleri de bulunmakta.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Huawei Ascend G730 Telefon İncelemesi

Huawei Ascend G730 ve teknik özellikleri;

Ekran: 5.5'' 540 x 960 Piksel TFT
İşletim Sistemi: Android 4.3 (Jelly Bean)
İşlemci: 1.3 GHz (4 çekirdek)
Dahili Hafıza: 4 GB
Kamera: 5 Megapiksel
Pil: 2300 mAh
Çift Hat: Var
Ağırlık: 180 gr
Kalınlık: 9.6 mm

Android 4.3 (Jelly Bean) işletim sistemi ile gelen Huaweu Ascend G730 cep telefonu Çift Sim kartı desteklemesi (Tek işlemcili) ile dikkati çekiyor.

5 megapiksellik arka kamerasına ek olarak ön tarafında WGA görüntülü görüşme kamerası bulunan cihaz 1080p Full HD video kaydı yapabilmekte.

Ayrıca cihazın Siyah ve Beyaz renk seçenekleri bulunmakta.

Huawei Ascend G700 Telefon İncelemesi

Huawei Ascend G700 akıllı cep telefonunun başlıca özellikleri;

Ekran: 5'' 720 x 1280 Piksel IPS LCD
İşletim Sistemi: Android 4.2 (Jelly Bean)
İşlemci Hızı: 1.2 GHz
Dahili Hafıza: 8 GB
Ram: 2 GB
Kamera: 1.3 Mp Ön ve 8 Mp Arka
Pil: 2150 mAh
Ağırlık: 155 gr
Kalınlık: 9mm

Huawei Ascend G700 akıllı cep telefonunu 5 inçlik IPS LCD ekranı, 1.2 GHz'lik 4 çekirdekli işlemcisi, 8 megapiksellik arka kamerası ve 2 GB'lık Ram kapasitesi ile dikkati çekiyor.

Ayrıca 8 GB'lık dahili hafızası bulunan Huawei Ascend G700, 32 GB'a kadar mikro SD kartları da desteklemekte.

A-GPS desteği de bulunan Huawei Ascend G700'ün 8 megapiksellik arka kamerası 1080p Full HD video kaydı yapabilmekte.

Huawei Ascend G620s Telefon İncelemesi

Huawei Ascend G620s akıllı cep telefonu ve başlıca teknik özellikleri;

Ekran: 5.0'' 720 x 1280 Piksel IPS LCD
İşletim Sistemi: Android 4.4.2 (KitKat)
Dahili Hafıza: 8 GB
Kamera: 2 Mp Ön ve 8 Mp Arka
Pil: 2000 mAh
4G (LTE): Var
NFC: Var
Ağırlık: 160 gr
Kalınlık: 8.5 mm

Android 4.4.2 (KitKat) işletim sistemi ile gelen Huawei Ascend G620s akıllı cep telefonu Cortex-A53 1.2 GHz'lik 4 çekirdekli Qualcomm MSM8916 Snapdragon 410 işlemciye ve 8 GB'lık dahili hafızaya sahip. Cihaz ayrıca 32 GB'a kadar mikro SD hafıza kartlarını da desteklemekte.

FM radyosu bulunan ve 4G iletişimi destekleyen cihazda ayrıca NFC ve A-GPS destekleri de bulunmakta.

Otofokus, dokunmatik odaklama ve yüz tanıma özelliği bulunan Led flaş destekli 8 megapiksellik arka kamerasının dışında ayrıca 2 megapiksellik ön kamerası bulunmakta.

Ekli dosyalar

• Huawei Ascend G7.jpg
    Huawei Ascend G7.jpg
    68.9 KB · Görüntüleme: 152
Geri