Huawei Honor 4 Play,Honor 4X,Ascend Y600,Ascend Y550,Ascend Y200 Telefon İncelemeleri

Android 4.2.2 (Jelly Bean) işletim sistemi ile gelen Huawei Honor 4 Play akıllı cep telefonun en dikkat çeken tarafı Çift sim kart teknolojisini desteklemesi diyebiliriz. Ayrıca 4G iletişimi de destekleyen cihazın Cortex-A53 1.2 GHz'lik 4 çekirdekli Qualcomm MSM8916 Snapdragon 410 işlemcisi de artıları arasında.

Huawei Honor 4 Play.jpg

Huawei Honor 4 Play Telefon İncelemesi

Huawei Honor 4 Play akıllı cep telefonu ve başlıca teknik özellikleri;

Ekran: 5.0'' 720 x 1280 Piksel
İşletim Sistemi: Android 4.2.2 (Jelly Bean)
İşlemci: 1.2 GHz (4 çekirdek) Qualcomm MSM8916 Snapdragon 410 Cortex-A53
Dahili Hafıza: 8 GB
Ram: 1 GB
Kamera: 2 Mp Ön ve 8 Mp Arka
Pil: 2000 mAh
4G (LTE): Var
Çift Hat: Var

Cihazın Led flaş destekli 8 megapiksellik arka kamerası ayrıca otofokus, dokunmatik yakınlaştırma ve yüz tanıma özelliklerini de bünyesinde barındırıyor.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Huawei Honor 4X Telefon İncelemeleri

Huawei Honor 4X akıllı cep telefonu ve başlıca teknik özellikleri;

Ekran: 5.5'' 720 x 1280 Piksel IPS LCD
İşletim Sistemi: Android 4.4.2 (KitKat)
İşlemci: 1.2 GHz (4 çekirdek)
Dahili Hafıza: 8 GB
Ram: 2 GB
Kamera: 5 Mp Ön ve 13 Mp Arka
Pil: 3000 mAh
Çift Hat: Var
Ağırlık: 165 gr
Kalınlık: 8.7 mm

Android 4.4.2 (KitKat) işletim sistemi ile gelen Huawei Honor 4X akıllı cep telefonunun en dikkat çeken taraflarından birisi Çift sim kart teknolojisini desteklemesi diyebiliriz.

2 GB'lık Ram kapasitesi bulunan cihazda Cortex-A53 1.2 GHz'lik 4 çekirdekli Qualcomm MSM8916 Snapdragon 410 işlemci bulunmakta ve 8 GB'lık dahili hafızasına ek olarak ayrıca 32 GB'a kadar mikro SD hafıza kartlarını da desteklemekte.

Otofokus, dokunmatik odaklama,yüz tanıma,HDR ve 1080p Full HD video kayıt yapabilme özelliğine sahip olan Led flaş destekli 13 megapiksellik arka kamerası bulunan cihazın ön tarafında ise 720p HD kayıt yapabilen 5 megapiksellik görüntülü görüşme kamerası bulunmakta.

Beyaz ve altın sarısı renk seçenekleri bulunan Huawei Honor 4X'in 3000 mAh'lık pil kapasitesi ise maksimum 200 saate kadar bekleme ve 15 saate kadar da görüşme imkanı tanımakta.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Huawei Ascend Y600 Telefon İncelemesi

Huawei Ascend Y600 akıllı cep telefonu ve öne çıkan teknik özellikleri;

Ekran: 5.0'' 480 x 854 Piksel TFT
İşletim Sistemi: Android 4.2 (Jelly Bean)
İşlemci: 1.3 GHz (Çift çekirdek)
Dahili Hafıza: 4 GB
Ram: 512 MB
Kamera: VGA Ön ve 5 Mp Arka
Pil: 2100 mAh
Ağırlık: 180 gr
Kalınlık: 10.8 mm

Android 4.2 (Jelly Bean) işletim sistemi ile gelen Huawei Ascend Y600 akıllı cep telefonu 1.3 GHz'lik çift çekirdekli Mediatek MT6572 işlemciye sahip ve 4 GB'lık dahili hafızasına ek olarak ayrıca 32 GB'a kadar da mikro SD hafıza kartlarını da desteklemekte.

Sahip olduğu teknik donanıma baktığımızda daha çok orta sınıfa hitap eden bir cep telefonu olduğunu rahatlıkla söyleyebileceğimiz ve Siyah ile Beyaz renk seçenekleri bulunan Huawei Ascend Y600'de GPS desteği de bulunmakta.

Huawei Ascend Y550 Telefon İncelemesi

Huawei Ascend Y550 akıllı cep telefonu ve başlıca teknik özellikleri;

Ekran: 4.5'' 480 x 854 Piksel IPS LCD
İşletim Sistemi: Android 4.4.2 (KitKat)
İşlemci: 1.2 GHz (4 çekirdek)
Dahili Hafıza: 4 GB
Ram: 1 GB
Kamera: 2 Mp Ön ve 5 Mp Arka
Pil: 2000 mAh

Android 4.4.2 (KitKat) işletim sistemi ile gelen Huawei Ascend Y550 akıllı cep telefonu Cortex-A53 1.2 GHz'lik 4 çekirdekli Qualcomm MSM8916 Snapdragon 410 işlemciye ve 4 GB'lık dahili hafızaya sahip. Cihaz ayrıca 32 GB'a kadar mikro SD hafıza kartlarını da desteklemekte.

4G iletişimi destekleyen cihazın arka tarafında ise otofokus özellikli ve Led Flaş destekli 720p HD kayıt yapabilen 5 megapiksellik kamerası ve ön tarafında ise 2 megapiksellik görüntülü görüşme kamerası bulunmakta.

Siyah ve beyaz renk seçenekleri bulunan cihazda ayrıca FM radyo ve A-GPS desteği de bulunmakta.

Huawei Ascend Y200 Telefon İncelemesi

Teknik Özellikler

800 MHz lik Qualcomm işlemci kullanan üründe 512 MB Rom ve 256 MB Ram kullanılmış. Yani Giriş Seviyesi Akıllı Telefonlar arasında rahatlıkla müşteri toplayabilecek bir seviyede. Bununla beraber cihazın 32 GB arttırılabilir hafızaya sahip olduğunu ve MicroSD Kart Desteklediğini belirtmekte fayda var.

3.5 İnç ekran boyutuna sahip olacak üründe 480*320 piksel çözünürlülüğe sahip IPS ekran kullanılmış.

Android 2.3 sürümü ile gelen cihaz ne yazık ki Android 4.0 sürümüne yükseltilmeyecek. Yani alacağınız cihazın Android 4.0 olma şansı yok gibi.

3.2 MP arka kameranın kullanıldığı üründe 1250 mAh lik bir batarya tercih edilmiş.

Ekli dosyalar

• Huawei Honor 4 Play.jpg
    Huawei Honor 4 Play.jpg
    70.2 KB · Görüntüleme: 147
Geri