Huawei MediaPad X1,7 Youth,U8850 Vision,Honor Holly,Huawei Y100 Telefon İncelemeleri

A-GPS desteği bulunan, 1.6 GHz'lik 4 çekirdekli işlemciye sahip olan Huawei MediaPad X1'in ayrıca 16 GB'lık dahili hafızası ve 2 GB'lık Ram kapasitesi mevcut. Cihaz ayrıca 32 GB'a kadar mikro SD kartları desteklemekte.

Huawei MediaPad  X1.jpg

Huawei MediaPad X1 Telefon İncelemesi

Huawei MediaPad X1 Tablet Telefon ve başlıca özellikleri;

Ekran: 7.0'' 1200 x 1920 Piksel IPS LCD
İşletim Sistemi: Android 4.2.2 (Jelly Bean)
İşlemci: 1.6 GHz (4 çekirdek)
Dahili Hafıza: 16 GB
Ram: 2 GB
Kamera: 5 MP Ön ve 13 Mp Arka
Pil: 5000 mAh
Ağırlık: 239 gr
Kalınlık: 7.18 mm

Android 4.2.2 (Jelly Bean) işletim sistemi ile gelen ve 7 inçlik ekrana sahip olan Huawei MediaPad X1 için Tablet Telefon desek yanlış olmaz.

5000 mAh'Lık güçlü bir pil kapasitesine sahip olan Huawei MediaPad X1 ayrıca 5 megapiksellik ön kamerası ile dikakti çekiyor ve cihazın arka tarfonda LED flaş destekli 1080p HD video kaydı yapabilen 13 megapiksel kamerası bulunmakta.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Huawei MediaPad 7 Youth Telefon İncelemesi

Huawei MediaPad 7 inç Youth Tablet Telefonun başlıca özellikleri;

Ekran Boyutu: 7'' 1024 x 600 Piksel TFT
İşletim Sistemi: Android 4.1.2
İşlemci Hızı: 1.6 GHz
Dahili Hafıza: 8 GB
Ram: 1 GB
Kamera: 0.3 Mp Ön ve 3.15 Mp Arka
Pil: 4100 mAh
Ağırlık: 350 Gr
Kalınlık: 9.9 mm
2G: Var
3G: Var

Android 4.1.2 Jelly Bean işletim sistemi ile gelen Huawei MediaPad 7 Youth'un en önemli özelliği 7 inçlik boyutu göz önüne alındığında Hem bir Tablet Pc, hemde bir Akıllı telefon olarak kullanılabilmesi diyebiliriz.

Dahili 3G özelliği sayesinde Sim Kartınızı taktığınız andan itibaren hem gittiğiniz her yerde internetiniz sizinle olacak hemde dev bir Akıllı telefonun keyfini süreceksiniz.

Ayrıca cihazda Bluetooth ve A-GPS desteği de bulunmakta ve 8 GB'lık dahili hafızasına ek olarak 32 GB'a kadar mikro SD kartları da desteklemekte.

2G ve 3G anten performansı Dünya standartlarının üstünde bir performans gösteren Huawei MediaPad 7 Youth'un ayrıca 4100 mAh'lık güçlü bir pil kapasitesi bulunmakta.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Huawei U8850 Vision Telefon İncelemesi

Huawei U8850 Vision ve başlıca özellikleri;

Ekran: 3.7'' 480 x 800 Piksel TFT
İşletim Sistemi: Android 2.2.5
İşlemci Hızı: 1 GHz
Dahili Hafıza: 1 GB
Ram: 512 MB
Kamera: 5 Megapiksel
Pil: 1400 mAh
Ağırlık: 121 Gr
Kalınlık: 9.9 mm

Huawei U8850 Vision'un 1 GHz'lik işlemcisi ve 5 megapiksellik kamerası artıları arasında. Eğer bana Huawei U8850 Vision'un 1 GB'lık dahili hafızası yetmez derseniz cihaz 32 GB'a kadar mikro SD kartları desteklemekte.

Huawei U8850 Vision'un 512 MB'lık Ram kapasitesi ise özellikle performans tutkunlarını pek memnun etmeyebilir. Ama günlük kullanım için almayı düşünenler için gayet yeterli bir Ram kapasitesi diyebiliriz.

Önde VGA çözünürlükte kamerası bulunan Huawei U8850 Vision'un arka tarafında 720p video kaydı yapabilen 5 megapiksellik kamerası bulunmakta.

Ayrıca Huawei U8850 Vision'da RDS destekli FM radyove A-GPS desteği bulunmakta.

Huawei Honor Holly Telefon İncelemesi

Huawei Honor Holly akıllı cep telefonu ve başlıca teknik özellikleri;

Ekran: 5.0'' 720 x 1280 Piksel IPS LCD
İşletim Sistemi: Android 4.4.2 (KitKat)
İşlemci: 1.3 GHz (4 çekirdek)
Dahili Hafıza: 16 GB
Ram: 1 GB
Kamera: 2 Mp Ön ve 8 Mp Arka
Pil: 2000 mAh
Çift Hat: Var
Ağırlık: 156 gr
Kalınlık: 9.4 mm

Android 4.4.2 (KitKat) işletim sistemi ile gelen Huawei Honor Holly akıllı cep telefonu Çift sim kart teknolojisi desteklemesi ile dikkati çekiyor. Ayrıca Cortex-A7 1.3 GHz'lik 4 çekirdekli Mediatek MT6582 işlemciye sahip olan cihaz 16 GB'lık dahili hafızasına ek olarak 32 GB'a kadar mikro SD hafıza kartlarını da desteklemekte.

Otofokus ve Led flaş destekli 8 megapiksellik arka kamerası ise 1080p Full HD video kaydı yapabilmekte.

Beyaz ve siyah renk seçenekleri bulunan cihazda ayrıca FM radyo ve A-GPS desteği de bulunmakta.

Huawei Y100 Telefon İncelemesi

Huawei Y100 akıllı cep telefonunun başlıca özellikleri;

Ekran: 2.8'' 240 x 320 Piksel
İşletim Sistemi: Android 2.3
İşlemci Hızı: 800 Mhz
Rom: 512 MB
Ram: 256 MB
Kamera: 3.15 Megapiksel
Pil: 1050 mAh
Ağırlık: 100 g
Kalınlık: 10.9 mm

Huawei Y100, 2.8 inç genişliğinde küçük ama akıllı bir cep telefonu. 800 MHz'lik işlemci hızı ve 256 MB'lık Ram kapasitesi ile günlük kullanım için yada başlangıç seviyesinde olanlar için uygun fiyatı ile ideal bir cihaz diyebiliriz.

Ama performans tutkunları için Huawei Y100'ün 256 B'lık Ram kapasitesi biraz az gelecektir.

A-GPS desteğine ve 3.15 megapiksel kameraya sahip olan Huawei Y 100, VGA kalitesinde video çekebilmekte ve ayrıca cihaz 32 GB'a kadar mikro SD kartları da desteklemekte.

Ekli dosyalar

• Huawei MediaPad  X1.jpg
    Huawei MediaPad X1.jpg
    33.4 KB · Görüntüleme: 142
Geri