İçimizden biri: Eşref ARMAĞAN

• Konuyu başlatan mavibalina2012
  • Başlangıç tarihi
M

mavibalina2012

Guest
Eşref ARMAĞAN​
Eşref ARMAĞAN, doğuştan görmez olan bir ressamdır eğitim almmadan okumayı yazmayı ve çizmeyi kendi kendi kendine öğrenmiştir. Hiç bir zaman gün batımını, baharda yeşeren, çiçek açan doğayı, renklerini göremedi. Tuttuğunu koparan, mücadeleci kişiliği ona, duygularını dile getirbilmek için ses, bir anlamda da görmek için göz kazandırmıştır.İşte sizlere örnekleri,

Görmeden bu kadar mükemmel eserler ortaya çıkaran bır dehanın eserleri karşısında büyülenmemek elde değil.

M

mavibalina2012

Guest
Eğitim eğitim der dururuz ya işte eğitim bu noktada ortaya çıkıyor kendi kendine yeterli olmaya çalışıp toplumda ben de varım diyerek ayaklarının üstünde durabilmek bir nebze imkansızı gerçeğe dönüştürmek...Aslında çoğu engelli kişi bunu başarabilmiş hayatla mücadelesinde azmin zaferini tatmıştır defalarca...Artık mücadelesi kaçınılmaz olduğunda kendine göre de topluma görede sıradanlaşmıştır mücadelesi tüm zaferlerine rağmen, çünkü o aştıkça engeller bir bir üstüne gelmeye son verememiştir hala...Güzel bir örnektir Eşref ARMAĞAN almak isteyen engellilere de engelsiz olup da kendi engellerini aşamamış engelsiz dostlara da....Görmeyen gözleri değil de aslında karanlıklarda ki güzellikleri yakalayan gözleridir aslında onu eşsiz kılan...

star trek

Üye
Üye
Desene biz boşa yaşıyoruz.
Gönül gözü görmedikten sonra biz ne işe yarıyoruz...:(

Tekerlekli Sandalye