İçinden geçeni söyle!!!

Bira içmek kapitalizme isyan sosyal adaletin öncüsüne özlemdir.

Cengiz Ünder'in topu soluna çekip mahvettiği ataklar
arda pek koşmayı mücadeleyi sevmiyor gibi geldi bana ama daha ergen olduğundan anlaşılmaz, 10 numara koşmalı eğer koşarsa hagi gibi efsane 10 numra olur, koşmazsa alex gibi vasat bir 10 numara olur, yaşla beraber kondisyon kazanınca inşallah hagi giib bir efsane olur #ardagüler

Şu yıllarda azalan, geçmişte dönüp yaşadığım sıkıntılar tasalı mihnetli zamanlara baktım...
Tanrı'ya rağmen yaşamaya çalışmışım ve bu yıllarımda:
"Tanrı'ya rağmen onun dininden amelen bir şey yapmasam da hissen ve mantıken ve kalben ayrılmamışım."
İçimde vicdanımda inanç var ne yapayım, zaten yaşadığım sıkıntılar tasalar isyan edecek mecal güç kuvvet de bırakmadı bende ve isyana da güç bulamadım kendimde...
Hani köpeğe, insanoğlu ondan akıllılar olarak eziyet çektirir, ama köpeğin dünyası, evreni, anlayışı kapalıdır, ne olduğunu anlamaz sadece acı çeker işte kendimi hep o köpek misaline benzetmişimdir bu bedenen ve ruhen sıkıntı çektiğim zor günlerimde... Tanrıyı ise o insanoğluna...
Ama yine de, o zamanlarımda hep o üst bilinci o üst aklı yani o yaratıcıyı aradım ona yalvardım ondan kurtuluş istedim, çünkü insan zor durumda kalmaya görsün.

Son düzenleme:
Artık, yenilmiş ordular kadar
Eziktik, sahipsizdik
Geçip gittik, parka ve yürek paramparça
Gerisi ölüm duygusu
Gerisi sağır sessizlik
Geçip gittik, Nazlıcan boşluğu aramızda

marşlar, azap çeken ruhların duygularının söndüğü teskin olduğu sığınaklardır çoğu zaman,

Biz Türkler de kervan yolda düzülür.

Tekerlekli Sandalye