İhtiyacı olan bir üyemize az kullanılmış tekerlekli sandalye verilecektir

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Merhaba arkadaşlar,

Bize ulaşan gönlü zengin bir arkadaşımız sadece iki ay kullanılmış leo 175 marka tekerlekli sandalyeyi “gerçekten ihtiyacı olan” bir kişiye vermek istediğini bildirdi.

Daha öncede bu türden bağışlar olmuş onlarda da aynı şeyi yazmıştım. Yazdıklarımı yeniliyorum. Bizler bu ve buna benzer bağışlarda hertürlü ajitasyona karşıyız. O nedenle konu altına ihtiyacı olduğunu yazacak arkadaşlar sadece “ihtiyaçları oldukları” yazmalarını yeterlidir. Bunun haricinde maddi durumunu, sağlık sorunlarını, ailesinin durumunu detaylı şekilde anlatmasına gerek yok.

Bizlerde site yönetimi olarak tıpkı sandalye bağışında bulunan kişi gibi ihtiyacı olan birine gitmesini istiyoruz. İhtiyacı olmayan kişilerin konu altına yazmayacağını inanıyorum...

LEO 175 TEKERLEKLİ SANDALYE

leo175.jpg

TEKERLEKLİ SANDALYENİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ:

• Katlanabilir Kasa
  • . Çıkabilen Ayaklıklar
  • . Kırılabilen Sırtlık
  • . Tekstil Döşeme
  • . Hareketli kolçaklar
  • . Fren Sistemi
  • . Gri Dolgu On ve Araka tekerler

Öneml not: Gönderilecek sandalyenin kargo bedeli alıcıya ait olacaktır...

Not not: Lütfen kimse neden kargo parasınıda bağışcı ödemiyor gibisinden sorular sormasın....

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Selam yöneticim,

Bu kadar duyarlı bir yaklaşımla bağış yapmanızdan dolayı hem sizinle hemde engelliler.gen.tr sitesinin bir üyesi olduğum için sitemle bir kere daha gurur duydum. Bağışın en güzel yanı bağışçının adının bile açıklanmayacak şekilde isminin gizli tutulmasıdır. İhtiyaç sahibi arkadaşların da bağışa yaklaşımlarının en az yapılan bağış kadar konuya duyarlı ve hassas davranacaklarına olan inancımla bu sandalyenin gerçek ihtiyaç sahibine kavuşmasını diliyorum.

Her şey gönlünüzce olsun,

ebuyahya

Üye
Üye
ben yüzde 68 engelliyim benim ihtiyacım var esasen akülü araba istiyordum ama bunuda kulanabilirim eğer bağış yapmak isterseniz kargosunu ben karşılamak özere almak isterim şimdiden bağişçılara teşekkür eder allah razı olsun adım harun özaydın a.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Arkadaşlar lütfen forumun içinden adres telefon bilgisi paylaşmayınız neticede burda yazılan mesajlar kalıcı olacağından ilerde sıkıntı yaşamamanız adına mesajlarınızı düzeltmek zorunda kalıyorum

sinandeniz

Üye
Üye
benim de bu sandalyeye ihtiyacım var halil bey inşallah sendelyeyi bağışlayan arkadaş bana verir tabi kısmet

Radegirl

Üye
Üye
Annem yüzde 96 engelli sandalye için talibim.

Son düzenleme:
Tekerlekli Sandalye