İki ayağım protez ÖTV indirimli ATV alabilir miyim?

sensiz1dk

Üye
Üye
S.a Arkadaşlar Çok Acill Bakarmısınız ? 2 Ayağımda Yok Protez Kullanıyorum.

Arkadaşlar Ben 20 Yaşındayım Belirttiğim Gibi Tam Dizden İhtibaren Ayaklarım Yok Protez Hastasıyım Neyse Konuya Gireyim Arkadaşlar Ben Hiç Bir Hakkımı Bilmiyorum İşimde Yok Sadece Bakıcı Aylığım Var İyi Kötü Yörüyorum
Birşey Sormak İstiyorum Ben Atv 4 tekerlekli Motor Almak İstiyorum Ama Kredi Kartım Yok Taksitte Yapmıyolar Ne Yapmam Lazım ? Bana Ulaşırmısınız ? Belge Rapor Veya Ne Yapmam Lazım Bilmiyorum ? Nasıl Alırım Bu Motoru Malum Yaz Protezlerin İçinde Alev Gibi Yanıyorum Yörümekde Zor Geliyor Böyle Bir Motor İstiyorum Nasıl Alırım Acaba ?

Bana Ulaşırsanız Sevinirim. Numaram : 0 546 457 04 37

Konuyu Yanlış Yere Açtısam Kusura Bakmayın Nere Açıcağımı Bilemedim Forumun Kurallarınıda Bilmiyorum ?

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Merhaba, ÖTV indirimli olarak ATV alabilirsin ama bunun ön koşulu rapor oranının %90 ve üzeri olması gerekmekte. Uygulama genel tebliğindeki tam ifadeyi aktarayım.
"• 87.03 tarife pozisyonunda yer alan, 1600 cm³ veya altında motor silindir hacmine sahip binek otomobil, panelvan, pick-up, arazi taşıtı, ATV, jeep, steyşın vagon, vb. taşıtların..."

Burada istisnadan yararlanmak için tarife pozisyonu çok önemli. Ona dikkat etmeni öneririm.

sensiz1dk

Üye
Üye
yorumunuz için teşekür ederim ama dediğinizden fazla birşey anlamadım , bana şunu açıklarmısınız belirttiğim üzere ayaklarım tam dizden ihtibaren yok 2 side protez kullanıyorum ve sadece bakıcı aylığım var 3 aylığımı kesmişlerdi. kredi kartımda yok ben nasıl atv motor alabilirim bana açıklarmısınız ? taksitle filan alamam mı veya arayıp bilgi alacağım biryer var mı ?

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Alacağın ATV nin ödeme koşulları tamamen satıcıya bağlı bir durum. Dolayısıyla bu soruyu onlara sormalısın. Hepsinin satış politikası taksit seçeneği kendisine göredir.

Tekerlekli Sandalye