İki kişi için ayrı ayrı iki bakım maaşı alınır mı?

tütün

Üye
Üye
slm editör ben ewde anneme bakıyorum annem kıronik şizofren ewde bakım maaşı olıyoruz ben ist yaşıyorum lakın abimde şizofren hastası ama kendisi eskişehirde yaşıyor orda maaş alıyordu kesildi
ona erkek kardeşim bakıyordu ama kardeşim işe girdigi için ewde bakım maaşı kesildi ben şimdi abimin ikematgahını yanıma almak istiyoırum anneme bakıyorum abimede bakma istiyorum sizce iki kişeye baglarlarmı maaş aynı ewde baglanıyordsa ne yapmalıyım beni bilgilendirirseniz teşekkür ederim

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Aynı evde 2 hatta 3-4 kişiye bakarak her biri için ayrı ayrı maaş alınabilir.

tütün

Üye
Üye
Aynı evde 2 hatta 3-4 kişiye bakarak her biri için ayrı ayrı maaş alınabilir.

halil bey ne gibi yol izlemem lazım ewe incelemeye geldiklerinde biz zaten bir hastaya veriyoruz ikinci hastaya veremeyiz diye bir zorunluluk cıkarıırlarmı bakıma muhtac deildiye eskişehirde SHÇK uzmanları demişti bilende geliyor bilmeyende geliyor incelemeye biz alabilirmiziy bütün krıterlere uyuyoruz sorun cıkarmı stede okudum şizofren hastaları bakıma muhtac degil diye yazmışlar kafama takıldı şimdiden teşekkür ederim halil bey cvp bekliyorum

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Yok yok eğer şartlarınız uyuyorsa kurum bi kişiye veriyoruz size yeter diyemez, merak etmeyin başvurunuzu yaparak şartları uyan bir yada bir kaç kişiye aynı anda maaşı alabilirsiniz

Tekerlekli Sandalye