İki saat önce havaalanına gidip uçağı kaçırmak

• Konuyu başlatan Fırtına
  • Başlangıç tarihi
F

Fırtına

Guest
uçağın kalkmasına iki saat kala havaalanında olmak ama yine de uçağı kaçırmak..!!!

özge perşembe günü istanbul dışına çıkacaktı.. sabah 7.30 da evden yolcu ettim.. uçağı 11.45 te kalkacaktı.. ve 12 kadar yarım saatte bir aradım.. en son aradığımda ''özgeciğim ne yaptın, uçağa bindin mi..?'' dedim.. ''anne uçağı kaçırdım..'' demez mi..!!!

ayyy, şok oldum.............''özge nasıl oldu, ne yaptın da uçağı kaçırdın..?'' dedim.. ''bileti checking (kontrol) yaptırmadım..'' dedi..

iki saat havaalanında beklemiş ve bileti checking yaptırmamış.. biletin checking yaptırılacağı aklına gelmemiş.. (yaptırılması gerekiyormuş..) çocuk haklı biraz.. ilk defa uçak yolculuğu yapıyor.. ama yine de havaalanına gidince sorması, öğrenmesi gerekirdi..

otobüs yolculuğu değil ki bu..!!!

uçağın kalkmasına 15 dakika kala bileti checking yaptırmaya kalkmış ve uçağın kapıları kapanmış.. görevli ''uçağın kalkmasına 10 dakika var kapıları açamayız..'' demiş..

işte böyle.. sevgili özgeciğim havaalanında uçağı kaçırdı :)

ah özge, vah özge sen neymişsin sen/strese girdim senin yüzünden :)

bu yüzden 3-4 gündür stresliyim dostlar :) (tebessüm ettiğime bakmayın, stresten..)

..ve yarın özge otobüsle gidecek inşaallah.. ahh bebeğim, dikkatsizliğin yüzünden 1 saatlik yolu 16 saat gideceksin.. üzülüyorum..!!!

neyse; sağlık olsun..!!!

ister misiniz özge yarın da otobüsü kaçırsın..........?! aman Allah korusun.. bende keçileri kaçırırım :)

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
İki saat öncesinden havalanına gidipte ucağı kaçırmak gerçekten çok ktü olmuş yahu. Açlıktan ölmek üzere olan adamın önüne konan yemeği yere dökmesi gibi bişey olmuş bu. :) Acemilik diyelim. Sağlık olsun. Yıllar sonra hatta şimdiden tebessümle anılan bir anı olmuş.

İskender Durgun

Üye
Üye
Fırtına, uçak biletinde yazar aslında okumamış mı? 1 saat öncesinden işlemleri yapılmasını isterler. Neyse sağlık olsun. Acemilik böyle bişey....

F

Fırtına

Guest
he vallah,
aynen dediğin gibi; açlıktan ölmek üzere olan adamın önüne konan yemeği yere dökmesi gibi bişey olmuş bu :) havaalanına giderken trafiğe takılıp uçağı kaçırsa anlayacağım ama sen iki saat kala havaalanında ol ve uçağı kaçır................olacak şey mi..?! ama oldu :) dediğin gibi; acemilik diyelim..

şu an stresten tebessüm ediyorum ama yarından sonra vede yıllar sonra tebessümle anacağım ve hiç unutamayacağım bir anı :)

F

Fırtına

Guest
uçak biletinde yazar aslında okumamış mı..?!

iskender,

yazıyormuş ama dikkat etmemiş...........haklısın, bir saat öncesinden işlemleri yaptırması ve uçağa binmesi gerekirdi.. otobüs gibi sanmış.. 15 dakika kala işlemleri yaptırmaya başlamış ve akabinde uçağı kaçırmış :)

dediğin gibi; sağlık olsun.. acemilik böyle bişey............miş :)

gülümse_hayata

Üye
Üye
Her şerde bir hayır olduğunu hepimiz biliriz demekki kısmet böyleymiş hayırlısı böyleymiş. Özgecik sana hayırlı otobüs yolculuğu diliyorum. Sağlık olsun 16 saatte geçer be kuzum:)

F

Fırtına

Guest
yengesi hayır olsun inşaallah.. yaaa; siz gitti sandınız, özge hala istanbul da :) yarın saat iki de gidecek inşl. .. üsküdar dan yolcu edeceğim..

hayırlı dileklerin için teşekkürler gülümsecim :)

F

Fırtına

Guest
bebeğim gitti.................çok şükür otobüsü kaçırmadık :) (özge........uçağı kaçırdın, otobüsle gitmek zorunda kaldın.. otobüsü de kaçırsaydın, yaya gitmek zorunda kalacaktın............dermişim :) )

yolun açık olsun tatlım, hayırlı yolculuklar diliyorum.. kucak dolusu ''anne'' sevgisiyle kal.. kocaman öpüldün güzellik..

muRTix1

Üye
Uçağa geç kalıpta geç kalsa neyse ama iki saat önce gidipte uçapa binememek gerçekten de çok kötü olsa gerek bundan sonra öğrenmiştir herhalde uçak bileti aldığında checkin yapması gerektiğini

Tekerlekli Sandalye