İkinci 1000 tl yardımı hakkında?

Suffle

Üye
Üye
İkinci faz dedikleri yardımları yine düzenli sosyal yardım alanlara vereceklermiş.

Ben ve annem engelli maaşı alıyoruz.

İlk yardımı annem aldı.

Bu ikinci yardımı ben mi alacağım acaba?

gececi01

Üye
Üye
İkinci faz dedikleri yardımları yine düzenli sosyal yardım alanlara vereceklermiş.

Ben ve annem engelli maaşı alıyoruz.

İlk yardımı annem aldı.

Bu ikinci yardımı ben mi alacağım acaba?

umarım sen almazsın

inşaallah almayanlar alır

bende aldım lakin 2 cisini istemiyorum almayan komşularım var onlara dağılır inşaallah

keşke imkan olsada her hafta dağıtsalar bende mağdurum 10 defa dağıtsalar isterim lakin devletimiz çok zengin değil sınırlı bir yardım yapıyor ve herkese ulaşması için ilk alanlar bence istemezse yada yorum yapmazsa çok makbule geçer

Suffle

Üye
Üye
Niye öyle diyorsun ki kardeşim. Annemin aldığı bin lira ömür boyu yetecek değil ki.

2022 harici tek kuruş gelirimiz yok. 1100 lira kira veriyoruz. 300 lira doğalgaz geliyor. 150 lira elektrik geliyor 50 lira su geliyor 30 lira bina aidatı var. Raporlu ilaçlarda bile para veriyoruz eczaneye.

Üniversite mezunu olduğum halde az görüyorum diye yıllarca kimse iş vermedi.

Taş mı kaynatıp yiyelim?

[MENTION=4669]gececi01[/MENTION]

DuruSare

Üye
Üye
Niye öyle diyorsun ki kardeşim. Annemin aldığı bin lira ömür boyu yetecek değil ki.

2022 harici tek kuruş gelirimiz yok. 1100 lira kira veriyoruz. 300 lira doğalgaz geliyor. 150 lira elektrik geliyor 50 lira su geliyor 30 lira bina aidatı var. Raporlu ilaçlarda bile para veriyoruz eczaneye.

Üniversite mezunu olduğum halde az görüyorum diye yıllarca kimse iş vermedi.

Taş mı kaynatıp yiyelim?

[MENTION=4669]gececi01[/MENTION]

ALLAH yardımcınız olsun üstadım duanızı esirgemeyin Rabbimden ondan baskasina güvenip sığınmayın RABBIM bizlerin cumlemizin herkezin yardımcısı olsun insallah

Suffle

Üye
Üye
ALLAH yardımcınız olsun üstadım duanızı esirgemeyin Rabbimden ondan baskasina güvenip sığınmayın RABBIM bizlerin cumlemizin herkezin yardımcısı olsun insallah

Allah razı olsun kardeşim. Allah ettiğin duaları kabul etsin. Aminnn. :)
[MENTION=24371]DuruSare[/MENTION]

nadengi30

Üye
Üye
çaba göstermeden emek verilmeden ve insanoğlunun sözü yada yardımı olmadan hiçbir şey olmuyor.

DRA-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Suffle

Üye
Üye
Sabah 8 de 144'ü aradım.

Ben birinci faz da bin tl almadım ikincide alabilir miyim dedim.

Birinci fazda anneniz almış dediler. Siz alamazsınız dediler. Birey değil hane esas alınıyor dediler.

Annem ve ben iki kişiyiz.

2022 maaşı harici tek gelirimiz yok.

Maaş gününe de daha var. Valiliğin getirdiği erzakları yiyoruz. Dolap tam takır kuru bakır.

Arada bir dayım yardım ederdi maddi olarak.

O da çalışmıyor şimdi

nadengi30

Üye
Üye
Arkadaşım emin olun hiçbir geliri olmayıp aynı zamanda kirada oturan ve 1000 lira yardımı alıp 2 gün içinde tüketen milyonlarca insan var. Siz 2 kişi çok çok iyi durumdasınız. Sadece sizin için değil herkes için aynı şey geçerli. Yardımdan daha önce faydalananlar bir daha alamaz. Çünkü Türkiye 83 milyon ve neredeyse bunun yarısı sosyal yardımlarla geçiniyor. Hepsine yardım yapıldımı tekrar başa dönerler işte o zaman sıra gelir. Allah kimseyi başkalarına muhtaç duruma düşürmesin ha insan ha devlet..

DRA-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tekerlekli Sandalye