İl Müdürlükleri İçin ÖMSS Ön Kabul ve Taahhüt Beyanı Belgesi Örneği

gülümse_hayata

Üye
Üye
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüklerimiz için Özürlü Memur Seçme Sınavı (ÖMSS) Ön Kabul ve Taahhüt Beyanı Belgesi'nin indirilebileceği link aşağıdadır.
Linkten ulaşılan belge Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüklerimizce gerekli sayı kadar çoğaltılarak kullanılacaktır.

omss on kabul ve taahhut beyani belgesi.pdf

ZYXGZFISCBISHCIEJCEA787911598_aile%20belge.JPG

reiis

Üye
Üye
acik liseden bu donem mezun oluyorum il mudurluklerinde diploma istiyorlar ben bu sene mezun oldugumu nasil belgeleyebilirim daha dogrusu bu belgeyi halk egitim merkezinden alabilirmiyim

karamel

Üye
Üye

gülümse_hayata

Üye
Üye
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüklerinden temin edilebileceğini biliyorum Halk Eğitim merkezlerinden temin edebileceğinizi zannetmiyorum ama bu konuda çok net bir bilgim yok en net cevaba ancak bulunduğunuz yerdeki halk eğitim merkezine yada İl Müdürlüğüne giderek öğrenebilirsiniz.

reiis

Üye
Üye
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüklerinden temin edilebileceğini biliyorum Halk Eğitim merkezlerinden temin edebileceğinizi zannetmiyorum ama bu konuda çok net bir bilgim yok en net cevaba ancak bulunduğunuz yerdeki halk eğitim merkezine yada İl Müdürlüğüne giderek öğrenebilirsiniz.

ben gidip ogrendim halk egitim merkezinden bu sene mezun olabilecek olanlar ogrenci belgesi ve mezun olabilir belgesi veriyorlar bununla il hizmetlere gidip kaydini yaptirabilirler

mekansız67

Üye
Üye
ya bızde il mudurlugu tam 65 km uzak ılcede sosyal yardımlasma dernegımız var ordan olmazmıkı cvplarınızı beklıorum

YassaX

Üye
Üye
acik liseden bu donem mezun oluyorum il mudurluklerinde diploma istiyorlar ben bu sene mezun oldugumu nasil belgeleyebilirim daha dogrusu bu belgeyi halk egitim merkezinden alabilirmiyim

reiis ; Açık lise için yetkili olan yere gidiceksin ; " Dönem Sonunda Mezun Adayıdır " ya da " .... No lu Öğrencimiz 4. sınıf öğrencisidir " gibilerinden bir evrak işini görecektir

YassaX

Üye
Üye
ya bızde il mudurlugu tam 65 km uzak ılcede sosyal yardımlasma dernegımız var ordan olmazmıkı cvplarınızı beklıorum

mekansız67 Soyal Hizmetler İl Müdürlüğü ile Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ayrı kuruluşlardır.. Bununla ilgili arzu edersen şu numaradan bilgi alabilirsin :T.C. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Özürlü ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü TEL : 0 (312) 229 55 11

Ayrıca Şu Linkten de Size en yakın olan Sosyal Hiz. İl Müdürlüğünü bulabilirsin : Özürlü ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü | Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı | --> Bu adrese girin en altta ÖMSS VE KURA HAKKINDA BİLGİ ALABİLECEĞİNİZ LİNKLE Bölümünde 5. sirada olan" Ön Kabul Belgesi Müracaat Yerleri için tıklayınız " yazısına tıklarsan gorebilrsin

Tekerlekli Sandalye