ilac katilim payı

mesut1357

Üye
Üye
merhaba ben epilepsi hastasiyim ilaç aldigim zaman katilim paylarini ödüyom acaba katilim paylarini ödememem icin bir hakkim var midir varsada nasil yararrlanabilirim yardimci olursaniz sevinirim

SM-J330F cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

unuttum.29

Moderatör
Moderatör
Merhaba,
Eğer bu ilaçları sürekli kullanmak durumundaysanız; İlgili uzman doktordan ''sürekli kullanım raporu'' çıkarıp katkı payı vermeden ilaçlarınızı temin edebilirsiniz.
Geçmiş olsun..

mesut1357

Üye
Üye
Merhaba,
Eğer bu ilaçları sürekli kullanmak durumundaysanız; İlgili uzman doktordan ''sürekli kullanım raporu'' çıkarıp katkı payı vermeden ilaçlarınızı temin edebilirsiniz.
Geçmiş olsun..
surekli kullanim raporu dediginiz ilac raporunu mu diyonuz yoksa bu dediginiz katilim payini ödemememiz icin ayri bir rapor mu yardimci olursaniz sevinirim

mesut1357

Üye
Üye
acaba bu dediginiz rapor ilac raporu mu yoksa katilim payini ödemememiz icin ayri bir rapor mu oluyo yardimci olursaniz sevinirim

unuttum.29

Moderatör
Moderatör
Siz Doktorunuza ''Sürekli Kullanım Raporu'' diye söylerseniz anlayıp çıkaracaktır.
Anlamazsa ''ben bu ilacı sürekli kullanıyorum, katılım payı vermek külfet oluyor, onun için bu raporu çıkarmak istiyorum'' dersiniz.

Tekerlekli Sandalye