İlaçlarımı alamıyorum nasıl bir gss kapsamına girsem ücretsiz alabilirim?

GÜZEL ANAM

Üye
Üye
slm. ben anneme bakıyorum ve bakım maaşı alıyorum.1 ay önce kalp krizi geçirdim stent takıldı.raporlu ilaçlarım var ve bu ilaçları ölünceye kadar kullanıcam.sosyal hizmetlere gittim bir yol göstersinler diye , başbakanın bakım maaşı alanların sigortalı olacağını söylediğini ama kanun çıkmadığını söyleyerek beni sgk ya yönlendirdiler.Dışardan pirim öde dediler.zaten aldığımız parayla zor geçiniyoruz ilaçlar çok para tutuyor.birde pirim parası ödersem ilaçlarn 2 katı para.ne yapmalıyım bir yol gösterirseniz sevinirim.çok tşk ederim kolay gelsin

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
36 lira falan olması lazım para yatırıyorsunuz aylık bir yerde sigortalı çalışıyormuşsunuz gibi ilaçları ücretsiz alabilirsiniz prim yatır demedeki amaç budur miktarı 36 lira olması lazım çok zorlamaz sizi sanırım şuanda hangi gss kapsamındasınız ki ilaçları alamıyorsunuz?

GÜZEL ANAM

Üye
Üye
36 lira falan olması lazım para yatırıyorsunuz aylık bir yerde sigortalı çalışıyormuşsunuz gibi ilaçları ücretsiz alabilirsiniz prim yatır demedeki amaç budur miktarı 36 lira olması lazım çok zorlamaz sizi sanırım şuanda hangi gss kapsamındasınız ki ilaçları alamıyorsunuz?

çok tşk ederim.

Tekerlekli Sandalye