İnstagram'da tanışıp hoşlandığım kıza engelli olduğumu söylemelimiyim?

oncuturkmali45

Üye
Üye
Merhaba arkadaşlar ben engelliyim instagramda tanıdığım bir kız var ortak noktalarımız ve ortak arkadaşlarımız var kızla instagram da az da olsa muhabbet etmişliğimiz var ben bu kızdan hoşlanıyorum ama engelli olduğum için beni tersler diye korkuyorum şimdi en azından bi arkadaşlığımız var onu da kaybetmekten korkuyorum sizce ona hoşlandığımı söylemelimiyim ve bunu uygun bir dille nasıl söylerim engelli olduğumu ne zaman söyleyeyim ve ben bu kıza seni seviyorum desem bunu diğer tanıdığımız abilere ablalara söyler mi söylerse rezil olurum

SM-A107F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Eller ne der, o ne der bu neder diye yaşarsa kendi hayatını değil başkalarının hayatını yaşamış olursun. İçinden geldiği gibi alayına yürü. Herşey olacağına kalır. Seninde kafan rahat eder. :)

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Merhaba,

Bir de şöyle düşün; Bu hayatta kaç kere birisinden hoşlanabilirsin? Uğrunda denemeye değmez mi? He baktın olmadı o zaman da ben denedim ama o kaybetti diye düşünüp yoluna devam edersin...

Şansın bol olsun kardeşim :)

Hüsain

Üye
Üye
Kardeşim sana bir tavsiye, pat diye seni seviyorum deme sakın! Konuşmaya devam et. Alttan alttan iltifat falan et, gülüyorsa senindir değilse hiç senin olmamıştır. Muhabbet ilerleyince bir yerlere falan davet et, beraber dışarı çıkın arkadaş olarak. Ama sakın asılıp masılma ha! Yani asılıyorsun zaten de bunu belli etme kardeşim. Zamanı gelince sen anlarsın zaten, onun sana karşı ilgisi var mı yok mu.

evolution

Üye
Üye
kalbinin izini takip et fakat korkma ...enqelli olduqunu da söylemelisin bence ...bunu aaa uzaylı bu adam diye qaripsiycek bir bayansa zaten onunla yola çıkılmaz ...uzay boşluquna atar valla seni ....

evolution

Üye
Üye
acaba benim mükemmel zekâmda bir sıkıntı mı var ...resim falan da yükleyemiyorum....

Tekerlekli Sandalye