İnsülin direnci, kilo sorunu nedeniyle emeklilik?

Merhaba değerli site yönetimi öncelikle vereceğiniz bilgiler için şimdiden teşekkür ederim...arkadaşlar benim sorum dahiliye doktorum tahliller sonucu insülin direnci olduğunu söyledi ve diofarma isimli ilacı verdi kiloya dayalı olduğunu söyledi kilom 120 boyum 1.68 ve kilo vermek istiyorum ama olmuyor bu durumda kurula çıksam oran alabilirmiyim ayrıca bel ve boyun fitigimda var ve gözlükle sol gözüm hiç görmüyor sağ gözümde yarı yarıya görme kaybım var ayrıca keratakonus ameliyatı oldum ve bu insülin direnci sayesinde 1.5 yıldır geçmeyen kasintili cilt sorunumda var yaşım 34 ....11.01.1999...sigorta girişim var 3850 gün prim var bu şartlarda emekli olmam mümkünmüdür teşekkürler hayırlı günler dilerim....

SM-A800F cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

[MENTION=17554]GOCO 11[/MENTION] , II. Sınıf obezsibiz bunun için %20 oranında rapor alırsınız bir gözünüz tamamen görmüyorsa onun içinde %32 oranında rapor alırınız. Diğer hastalıklarla birleşince rahatlıkla %40 ın üstünde bir rapor alacağınıza inanıyorum ben. yüzde 40 ve üzeri rapor demek erken emeklilik demek. Ne zman emekli olacağınızı söylememiz için çalıştığınız sigorta kolunu yazarmısnız?

Merhabalar bilgisi olandan bilgi rica ediyorum yukaridada belirttiğim gibi cilt sorunum var ve cildiye ye göründüm doktorun verdiği cevap strese dayalı kasintili egzama olduğunu söyledi ve uzman psikiyatri desteği almamı söyledi bu rahatsızlığından dolayı psikiyatri den oran alabilirmiyim rica etsem bilgisi olan cevap yazarmi lütfen...

SM-A800F cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Pskolojik hastalığa dair verilecek oranı kestirmek neredeyse imkansız. Bunu ancak pskiytr dr detaylı inceleme sonucu belirleyebilir.

Geri