İnternetten Ciddi anlamda Para Kazanmak İçin Birkaç Seçenek

tHE uLTimaTe

Yasaklı
İyi günler arkadaşlar. Adım Berkay. Yıllardır bu internetten para kazanma işleriyle uğraşıyorum ve sizi şunu söyleyebilirm ki, bunu gerçek anlamda yapan birkaç firma mevcut.Şimdi siz "hadi canım ordan, bizi mi keklemeye çalışıyorsun onlar anca dolandırıcıdır" diyebilirsiniz ama öyle değil. Ha dolandırıcı olan bazı siteler var yalan değil.Ama Ben size güvenilir birkaç sistem tanıtacağım. Üstelik 3ayrı çeşitte sistem bunlar. Hangisine kanınız ısınırsa onu başlayabilirsiniz.İsterseniz hepsinde birden kazanabilirsiniz.Seçim sizin.

Tanıtacağım ilk sistem klasik bir PTC(tıkla-kazan) sitesi. eklam izleme başına para veriyor. her reklam 20saniye sürüyor ve karşılığında 0.1$'lık bir ödeme yapıyor hesabınıza. hesabınızda $30 biriktiğinde ise paranızı Payza veya PayPal'a aktarabiliyorsunuz. Diğer PTC siteleri 0.001$ gibi komik rakamlar verirken bu site oldukça iddialı ve şimdiye kadar üyelerine ödediği tutar 1663904$ Sisteme üyelik ücretsizdir.benim sponsor linkimden üye olursanız sevinirim :)
sponsor linki: BESTBUX
Normal link: BESTBUX

İkinci Sitemize gecelim..Bu bir HYIP sistemidir. Yani sisteme kayıt olursunuz, istediğiniz bir miktar para yatırırsınız ve o para üzerinden size günlük kazançlar yansıtılır.Dünyada en çok ziyaret edilen 23.siteden bahsediyorum burda ve milyonlarca insana büyük miktarlar kazandırmış bir site
- Siteye ücretsiz kayıt olduğunuzda size $10 deneme bonusu veriyor(bunu 45gün sonra hesabınızdan geri alıyor). Siz bu 10$ ile Reklam Paketi(Ad Package) denen şeyi alıyorsunuz.Bu, size bu siteye vereceğiniz site reklamları için 1000gösterimlik bir izin sağlamaktadır.Açıkçası ben bu özelliği kullanmyorum. Ama en önemlisi, bu reklam paketi(RP) size günde 0.2$ kazanç getiriyor(h.içi 0.2$ , h.sonu 0.1$). 88 gün sonunda bir RP size 15$ kazandırmış oluyor.
- Eğer Kredi kartınız varsa siteye para aktarıp daha fazla RP alıp günlük kazancınzı artırabilirsiniz. Ben 60$ aktarmıştım ve bunun karşılığında 6 RP aldım.Böylece günlük kazancım 7x0.2=1.4$ oldu.Kazançlarım 10$'a ulaştığında bununla yine RP aldım ve giderek günlük kazançlarım arttı. şuanda site bana 230$ gibi bir miktar geri ödeme yaptı.
- Her RP'nin ömrü 88gündür.88gün sonunda RP size 15$ kazandırmış olur ve artık size kazanç getirmez.Bu kötü birşey olarak görünebilir ama öyle değil. Bu şekilde 4 RP'niz biterse 1Panel'e dönüşür. bu paneller dolduğunda size 60$ kazandırır.
- Sitenin bir de Sponsorluk Komisyonları var.Ama bu zorunlu değildir.İsterseniz sadece RP alıp onlarla kazanabilirsiniz.Bu ek bir gelirdir, zorunlu değildir. Zorunlu olmaması da sistemin ayrı bir güzelliği
Gelelim bu sponsorluk komisyonlarına.. Siz, altınızdaki bir üyenin aldığı her RP başına $1 kazanırsınız.Bu da bitmedi, Sizin alt üyenizin de alt üyesinin aldığı her RP başına da $0.5 alırsınız. Gördüğünüz gibi 2basamaklı bir komisyon sistemi mevcut ve birden fazla dalda kazanç sağlamanız mümkün :)
- Şunu da söylemeyi unutmayayım, RP'lerinizin kazanç getirmesi için birkaç ay önce 3adet Reklam izleme koşulu konuldu.Günde 3tane reklam izlediğinizde günlük kazançlarınızı alacaksınız.Kazançlar,reklamları izledikten sonra anında hesaba yansımıyor, ama korkmayın, kesinlikle yansıyor ;) Eğer normal linkten kayıt olursanız site sahibinin altüyesi oluyorsunuz.Bağımsız takılmanız mümkün değil yani..O yüzden, size daha iyi destek verebilmem için de sponsor linkimi veriyorum:
http://tinyurl.com/PC-turk

Sorularınız yada aklınıza takılan birşey olursa çekinmeyin :)

Üçüncü sistem ise en çok kazandıran ve Dünyada en iddialı olan sistemlerden biri.Türkiye'ye henüz 4ay önce giren bu firma,120ülkede faaliyet gösteriyor ve yenilikçi iletişim ürünleriyle Dünyayı kasıp kavuruyor.Ama Türkiyede pek tanınmıyor.Ve tam olarak tanındığında ise Şirketler onun ürünlerini almak için sıraya girecekler.Bunu bu kadar kesin söylemimin nedenini siz de anlayacaksınız sunumlarda..
Dünyaca ünlü bir Firmanın bünyesinde, evinizde oturarak para kazanma imkanı sizleri bekliyor! Aşağıdaki bilgileri okuduğunuzda Siz de bu güzel sistemin bir parçası olup hemen kazanmaya başlamak isteyeceksiniz ;)

- Bu site de içinde birden fazla kazanç kapısı barındırıyor.İster hepsinden, isterseniz bir tanesinden kazanmaya başlayabilirsiniz.Seçim size kalmış. :)
- Sisteme üye olmak paralıdır arkadaşlar.ama bu sizi karamsarlığa düşürmesin!Bu para ile firmanın bünyesine girmiş oluyorsunuz ve firmanın hiçbiryerde bulunmayan iletişim ürünlerini kullanma hakkına sahip oluyorsunuz.Bir kere kazanmaya başladığınızda zaten bu verdiğiniz kayıt ücretinin kat ve kat fazlasını kazanmaya başlayacaksınız.Buna emin olun .
Ayrıca bu ücretler size düzenli bir gelir getirecek(Altınıza üye olan bir kişiden üyelik tipine göre 10-60$ arası komisyon alıyorsunuz ve bu her ay size düzenli bir gelir sağlıyor.)
- Kazanç kapılarından birisi, bu iletişim ürünleridir arkadaşlar.Örneğin, bazı kuruluşlarla/marketlerle/şirketlerle anlaşıp onların reklamlarını bu iletişim ürünleriyle yaparak karşılığında para alabilirsiniz. Bunu yapan arkadaşlar mevcut.
- Sisteme üye kaydettirebilir ve bunlardan komisyon alabilirsiniz. Burada birden çok bonus vardır arkadaşlar. En basitinden, üye yaptığınız her kişi, üyelik tipine göre size ayda en az $10 ila $60 arasında bir komisyon ve puan kazandıracak.
Bu sonsuz derinliğe kadar inen üye ağacında sizin sponsorunuz/sponsorunuzun sponsoru bir üye kaydetse bile sizin alt kısmınıza eklenir ve siz de ondan puan kazanırsınız. Sağ ve Sol kolunuzdaki her 100puanlık eşleşmede $25 kazanırsınız. ...
- Bu ve buna benzer bir çok kazanma biçimi barındırıyor içinde.
Burada daha detaylı bilgi veremiyorum, Firma ve İş hakkındaki herşey videolu olarak toplantılarda anlatılmaktadır.Sunuma girdiniz diye kayıt olmak zorunda falan olmayacaksınız :)
- Daha sonra sorularınız olursa da ben buradayım.Bana ulaşabilirsiniz. :)
Sunumlar hergün saat 15.00 ve 21.00da yapılıyor. Bu saatlerde aşağıdaki sitenin en altındaki butona tıklayarak Toplantı odasına gidebilirsiniz.

SUNUM Odasına Giriş: Global

Umarım işinize yarayacak sistemler olur arkadaşlar.Asgari ücretin bile yoksulluk sınırı altında kaldığı bir ülkede herkesin ek gelir elde etmesini isterim. :/ :)
Hepinize bol kazançlar, İyi günler.

titan benzeri bir oluşum. para yatırıyorsun para kaznmak için başka insanlarıda bu titan saadet zincirine üye yapmak zorundasın. sistem aşağı yukarı bu şekilde işliyor. kanmayın bu tarz saadet zincirlerine eninde sonunda patlak verir bir yerden ki örnekleri çok görüldü ülkemizde.

3. sistemden bahsediyorsunuz anladığım kadarıyla.
Titan Saadet Zinciri dediğiniz şeyi bilmiyorum açıkçası.Burada "gelin kesinlikle üye olun" falan da demiyorum.Aklına yatan, Ben bu işi başarırım diyen arkadaşlar yatırım yapıp girsinler 3.sisteme..Türkiye'ye daha yeni giren bir oluşumdan bahsediyoruz.Ve iletişim ürünleri satan bir firmadır bu.Bir reklam acentesi gibi düşünün.Her dükkanın/şiketin bir reklama ihtiyacı vardır ve bu firma diğer rakiplerinden daha yenilikçi ürünleriyle piyasada farkını hissettiren bir firmadır. Daha iyi bilgi edinmek için lütfen Sunumları kaçırmayın.Önyargılarınızdan kurtulun.

Bu sistem yeni değil; 10-15 yıldır bu tekrar tekrar ısıtılıp ısıtılıp sunuluyor. Biliyorum bu işi, işin garibi hiç kar edemedim. Belli bir noktadan sonra bırakıyorsunuz, bıkıyorsunuz doğrusu: Sonuna kadar gideni görmedim.

Dezavantajı sürekli izlemek sürekli takip etmek zorundasın; ki çok düşük miktarlar geliyor belli limitine erişmesi o zamanın gelmesi kadar aylar yıllar alıyor boşa o kadar ki zaman geçiyor. Alt üye aldığım halde yine de sistem şişmiyor. Reklamlar ise ilgimizi çekmiyor. İlgi çekici bir özelliği yok BANNER.ler sıkıcı, hatta anlamsız. Farkında olmadan virüs bile yükleyebilirsiniz.

Girmeyin demiyorum buyrun deneyinde demiyorum keyfinize kalmış..

Kâr edemediyseniz bu sistemin değil, sizden kaynaklanan bir sorundur.Yada sizin bahsettiğiniz sistem benm anlattığımla aynı değil. Lütfen olumsuz örnekleri geride bırakıp daha önyargısız,objektif bir şekilde inceleyin bu fırsatları..Ölücülük yaparak bu işlerde başarılı olabilecek arkadaşların da heveslerini kırmayın lütfen..

Ben sistemin değil, firmanın Türkiye'ye daha yeni girdiğini söyledim.Firmanın adı TALK FUSION, isteyen gitsin araştırsın. Burda kimseye zararına iş yaptırmayı istemeyiz.Bu sistemde kimseyi takip etme derdiniz yok, altınızdaki bir üyelikten ayda en az $10, en fazla 60$ kesin kazancınız olduğunu söylüyoruz.Sizce bu çok düşük miktar mı???? [ödeme kanıtları aşağıdadır]

Reklamdan kastettiğiniz nedir hocam?? Siz hiç hayatınızda videoMail diye bişey duydunuz mu??Büyük ihtimalle duymadınız. bana e-mail adresini veren arkadaşlara örnek bir videomail atacağım.Korkmanıza gerek yok kesinlikle virüs falan değildir. Videomail, bu firmanın yenilikçi ürünlerinden sadece bir tanesi.. Dediğim gibi, merak eden ve görmek isteyen arkadaşlara istedikleri kadar VideoMail atacağım.

Herkes bi şekilde kazanç elde etmek istiyor.Türkiye şartlalrının farkındayız.Burada ciddi bir iş imkanından bahsediyoruz.Gönül ister ki tüm türkiye bu ağacın bir parçası olsun, herkes kazansın.Bu temennilerlee zaten paylaşım yapıyorum.Yoksa sadece eşime dostuma söylerim olur biter.

Nedense herkes bu tip sistemleri/iş imkanlarını sürekli kötüleme çabası içerisinde.Bunu heryerde gördüm,genel olarak konuşuyorum.Bu işte kazananları görmesem bu ölücülere inanabilirim bir nabze..Ama ne yazık ki(!) yeteneği olan,hırsı olan,işini benimseyen arkadaşlar çok şeyler başarıyor.

İyi forumlar, Bol kazançlar

Siz hangi siteden bahsediyorsunuz bestbux'tan mı?? :confused:
Eğer bestbux'tan bahsediyorsanız evet, bunun gibi binlerce site var.zamanında ben de o sahtekar sitelerde zamanımı harcadım doğruya doğru.Ama bu sitenin verdiği kazanç iyi olduğu için sizleri bilgilendirmek istedim.

Benim asıl anlatmak istediğim 2. ve 3.sistemlerdir. 2.sistemin adı ProfitClicking, 3.sistemin adı Talk Fusion'dur. istediğiniz yerde araştırma yapabilir,yüzlerce insanın ödeme kanıtlarına erişebilirsiniz(ama kayıt olmaya karar verdiğinizde benim linkten üye olmanız beni mutlu eder :D :) ) O dekontlar da Talk Fusion'dan çekilen paralardır, ister inanın ister inanmayın ama %100 doğru dekontlardır.Sizi inandırmak zorunda değilim, zaten herkesin aklına yatsa herkes daha kolay kazanırdı bu TF(talk fusion) işinden.Ama içinize sinse de sinmese de bilin ki onlar gerçek :)
Bu da benim Profit Clicking'ten çektiğim bi ödemedir, bizzat kendim 'PrintScreen' yapıp kaydettim :) resmin üzerindeki yazı benim facebook sayfamdır arkadaşlar.
parra.jpg

saat 21.00da Talk Fusion Tanıtım Toplantısı vardır. Tekrar söylüyorum, eğer iş kafanıza yatarsa kaydolup kazanmaya başlarsınız;ha içinize sinmezse de ekranı kapatıp normal yaşantınıza devam ederseniz. Ama firma ve İş hakkında daha detaylı bilgi alıp önyargılarınızı tazelemenizi öneririm :) Kaybedeceğiniz birşey yok;ama kazanacağınız çok şey olabilir..

Ekli dosyalar

• parra.jpg
    parra.jpg
    61.5 KB · Görüntüleme: 134
Para kazamak çocuk oyuncağıymışta bizim haberimiz yokmuş.
Bu numaralar çok eskide kaldı. İlkokul çocukları bile bu numaraları yemiyor artık. Daha yaratıcı şeyler bulunmalı. :)

Haberiniz olsun diye paylaştım zaten .
Halâ numara diyorsunuz yaa YUHH size! Eğer gerçekten amacım sizleri dolandırmak olsaydı herkes üşüşürdü 'aa ne güzel bişey' diye. Ama amacımız gerçekten insanların kazanç sağlamasını amaçlamak olunca kimseler inanmıyo, üstüne üstlük bir de ukalalıklar alıp başını gidiyor.

Neyin yaratıcılığından numarasından bahsediyorsunuz!!?? Milyonlarca adam mal da bi siz akıllısınız zekisiniz 'BU NUMARALARI YEMİYORSUNUZ' öyle mi??? Allah aşkına kendinizi o kadar zeki sanmayın.Sonra en güvendiğiniz yerden bi kazık yersiniz de neye uğradığınızı şaşırırsınız .
Sizin yaptığınıza ekmek verenin elini kapmak denir.Bi de banlıyolar şunlara bak!.. Siz adam olmazsınız.. Ne haliniz varsa görün ben daha ne diyim.. Ciddi bişey yazıyoruz burada, altına alay eder gibi cevaplar atıyorsunuz.. Gidin taş taşıyın ocaklarda öyle kazanın madem...

Geri