Is arkadaslari yüzünden psikolojik bozukluk...

Hakan.60

Üye
Üye
Selamünaleyküm.
Ben 2007 den 2017ye kadar kamu yararına olan yarı resmi bir üretici birliğinde çalışmakta idim.2015te işe yeni başlayan ve dengesizlikleri ile girdiği heryerde sorun çıkaran bir şahsın yüzünden 2016 yılında iş yerinde kavga ettik ve mahkemelik olduk.bu durum beni çok sarstı ve o kişiyi takıntı haline getirdim.çünkü altım olmasına rağmen üstüm gibi davranıyor sürekli sorun çıkarıyor ve sürekli açığımı arayıp beni rahatsız ediyordu.
Bu olaylara 1 sene dayanabildim ve sonunda psikolojik destek almak için hastaneye gittim.daha sonrasında 45 gün hastanede yattım.sonuçta şizofreni teşhisi kondu ve rapor verildi.ve işten ayrılmak zorunda kaldım.o şahısta işten ayrıldı ve şehir değiştirdi.olan bana oldu işimden oldum yerimden yurdumdan oldum.kısacası adam beni çıldırttı.
Bu hastalığın ortaya çıkmasında ve tetiklenemsinde payı büyük hatta sebebi olan bu şahısa karşı siz olsaniz ne yapardınız?

Akdeniz26

Üye
Üye
[MENTION=14408]hakan60[/MENTION] öncelikle Allah yardımcın olsun.Zor bi durum.Öncelikle o insanla ayni yerde calismamak icim isverene dilekce yazardim arti amirlerime sözlü olarak yaptiklarini anlatirdim.olmadimi kisim değişikliği yer değişikliği tayin gibi alternatifleri egerlendirirdim.Dahami olmadi birilerinden rica eder kulagimi cektirirdim.Dahada usanmazsa mahkeme diye düşünüyorum.

SM-A720F cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Hakan.60

Üye
Üye
Kurumda değişiklik yapamadım.o şahısla çalışmak istmedigimi defalarca söyledim ama yapacak bisey yoktu.mecbur calismak zorunda kaldık.sözleşmesinin dolması beklendi.sozlesmesi dolmamasi ile pislikleride ortaya çıktı.her hakkını almasına rağmen aşırı tahrikle beni üstüne çekti ve kavga ettik.ama olmamış olayları olmuş gibi ifade verip beni zora sokmaya çalıştı.bitmek tükenmek bilmeyen oyunlar icine girdi.toplamda 13 kere mahkemeye verdi beni.1ayda 13 mahkeme :)
Suçum ise küfür hakaret silah çekme vb vb.
Ama hiçbiri olmadi.yaptigim sadece üzerine yürüdüm millet ayırdı.olay orada bitti.Ama iftiralar bitmedi.
Kısacası sabrımı denedi ve sabrımı taşırdı beni raporluk etti

Hakan.60

Üye
Üye
Kısacası Allah kötüyle denk getirmesin

Tekerlekli Sandalye