İş fikri sizden maddi destek bizden

istanbullu-

Üye
Üye
Merhaba arkadaşlar, sizlere bir iki konudan bahsetmek istiyorum öncelikle kim olduğumu belirteyim, ismim kadir ve buraya ortağı olduğum myöndemli dijital ajans işletmesinden bahsetmek sizlere destek olmak amaçlı yazmaktayım.

Myöndemli ajans neler yapıyor bunlara değinelim, uzun yıllardır pazarda olan işletmemizin ana faaliyetleri,grafik tasarım, Web tasarım,e ticaret, sosyal medya yönetimi ve marka Yönetimi gibi hizmetlerdir,şuan yeni faaliyete geçirdiğimiz projelerimiz ise, dijital danışmanlık hizmeti ve kişisel gelişim,girişimcilik eğitimleridir.
Şimdi asıl meseleye gelince söylemiştim ya Size destek olmak amaçlı yazılmış bir konudur nasıl destek bu bahsedeyim hemen,şunu belirteyim bende bir ortopedik engelliyim dir.Konumuz şudur ki eğer sizde benim gibi yerinizde duramıyor iseniz girişimci ruhlu iseniz sermayeniz var ve aklınızda bir iş fikri ama nasıl yaparım diyorsanız işte Size fırsat o iş fikrini sizin için şekillendiriyor planınızı projelendirilmesi yapılıyor ve Size teslimi sağlanıyor artık eliniz de proje oluyor kafanızdan soru işaretleri kalkıyor işiniz faaliyete geçene kadar desteklerimiz bitmiyor.

Yada sermayeniz yokmu engeliniz dışarıya çıkmanıza mı mani siz yeterki girişimci ruhlu olun başka birşeyi dert etmeyin çünkü sizlere iş fikrini söylüyor söylemekle kalmıyor faaliyete geçirmenize dahi yardımcı oluyoruz ve evinizden dışarı çıkmadan iş sahibi oluyorsunuz
.
Yada sizleré sermaye bulmanız konusunda yardımcı oluyor sizin adınıza gerekli kurumlara başvuru yapıyor sizler bu kurumların desteklerinden faydalanana kadar desteğimizi sürdürüyoruz.

Evet arkadaşlar belirtmiş olduğum tüm konular ve daha fazlasından yararlanma imkanınız bulunmaktadır Son olarak şunuda belirtileyim engelli olmanıza gerekde yok aileniz bile imkanlarımızdan faydalanabilir. Bana özelden yazarsanız dilediğiniz konuda sizlere yardımcı olmaya çalışırım. "Myöndemli digital ajans ve danışmanlık çözümleri"

Başkalarının, yapamayacağınızı iddia ettikleri şeyleri sadece bir kere yapın! Bir daha onların söylediklerini dikkate bile almak zorunda kalmazsınız.
James R. Cook

“Binlerce kilometrelik bir yol bile tek bir adımla başlar.”

"Küçük başlayın,büyük düşünün" Steve jobs.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Özel mesaj yoluyla bilgi vermek yerine sorulan sorulara konu altında cevap yazmak daha mantıklı olur. Özel mesaj yoluyla detaylı bilgi verilecek diye işe ilahi bir sır havası katmanın anlamı yok.

Sorularıma gelince.

1- Paramda var iş fikrimde bunu projeye döktüğünüzde benden ücret alacakmısınız?
2- Param yok ama muthiş bir iş fikrim var. Kafamdaki bu fikri sizi söylediğimde o fikri beni egale edip kendinizin kullanmayacağı garantisini nasıl verebiliyorsunuz?

Tekerlekli Sandalye