İş kazası sonrası ne yapacağımı bilmiyorum?

Levent Nayci

Üye
Üye
15/11/2002 tarihinden beri özel bir şirket çalışıyorum 30/10/2009 ylilnda iş kazası gecirdim. Sag ayagim parcali kırıldı ve belim de kırıldı 3 yıl istirahat kaldım şimdi belim de 8 tane pilatin var ve ayagimda 5 cm kisalma ve pilatin var. İş yerinden hiç bir yardim almadim su an calisiyorum fakat işe yaramayan bir işçi gibi görüyorlar iş ten çıkarırlar diye mahkemeye vermedim ve birde avukatlara guvenemiyorum bir kaç avukatla görüştüm farklı farklı konuşuyor lar neyapacagimi bilemedim iş yerim büyük bir firma tutacağım avukatı para verip dava mı kaybetirmelarinden korku yorum ne yapacağımı bilmiyorum 10 yıl surem dolmasina 2 yıl kaldı. 10 yıl sürem doldumu beni cakaracaklarina eminim. 3 yil yatalak kaldim ve çok zor günler gecirdim eşim ve iki çocuğum la hiç kimse yardimci olmadi bu zor gunlaremizde cok yiprandik bunun bir bedeli olmasi lazim bana yardim ci.olacak birileri illaki vardır yardimlarinizi bekliyorum insallah bir kişi veya kişiler cikarda ayagimin belimin bedelini ve ailemin çektiklerini karşıtlığını almama yardımcı olur. Yardimlarinizi bekliyom. Şimdi maddi durumum iyi olmadigi icin işten çıkarır lar diye hep bekledim ama nereye kadar piskolosik olarak cok yiprandik ben ve ailem olmak üzere ama.kimse yardim etmedi iş yerim çağırıp kecmis olsun demedi.bile islerini yapar ken senden iyisi yok ama fakirsen garip sen kimse yardım etmiyor. Lütfen okuyun ve yardimci olun. Simdiden allah razi olsun yardim edip yardımcı olmaya çalışan kardeslerime

LG-H818 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Selamlar,

Öncelikle çok büyük geçmiş olsun. Yaşadıklarınızı çok iyi anlıyorum çünkü benimde geçmişte yaşayamadığım kayıp yıllarım var. Okurken öyle çok üzüldüm ki size anlatamam. Benimkisi iş kazası değildi ve dolayısıyla kimseden arayacağım bir hakkım da yoktu :( Size yardımcı olabilmek adına aşağıdaki linki sonuna kadar ve yine nette konuyla ilgili bulabildiğiniz bütün yazıları sabırla, dikkatle, anlayarak okumanızı tavsiye edebilirim.

Hayatta başımıza gelenler bizim tercihimiz değildir ama yaşadıklarımıza nasıl tepkiler vereceğimiz bizim tercihimizdir. Haklarınızı öğrenip aramanız dileğimle,

İş Kazası

Ahmet cn

Üye
Üye
Hiç bir is yeri işçisini düşünmez zaten rapor oranı nedir

Tekerlekli Sandalye