İş kazası sonuçu omurgada oluşan kırıklara neye göre oran veriliyor?

sozcan09

Üye
Üye
Mrb işyerinde yüksekte düşme sonucu omurgamda 4adet parçalı kırık oluştu iki ameliyat 10 adet platin takıldı L1 L3 L5 de 9 ay yattım ramazandan beri çalışıyorum aynu işyerşnde ssğolsunlar patrınlarım çok ilgilendiler ellerinden geleni yaptılar iş kazası olarsj kayıtlara geçti bende iş kazası maaşına başvurdumve 20kasımda aydın üniv. Hastanesine sevk verdiler burda bana gelen evrakta
İşgücü kaybının %60 dsn fszla olduğunu
İşgücü kaybını %40dsn fazka olduğun
Erken yaşalandığı
İbareleri var benim anladığım ve burdaki arkadaşların söylediğine göre beni muayene edecekler benim merak ettiğim bilgilerinşze ve tecrübelerinize göre orsn kaç olmur yada olmalı yada bu durumlarda belirlenmil belli oranlat varmıdır beni bundan sonra nasıl bir sğreç bekliyor

İskender Durgun

Üye
Üye
Merhaba,

Oran konusunda hiç kimse birşey diyemez. Geçirdiğiniz ameliyattan sonra sizde ki hareket kısıtlığını ancak doktorlar tespit edebilir. Benim tahminim %10 dan fazla alırsınız ve sürekli iş göremezlik maaşı alırsınız.

Bundan sonra ki süreç hastane sizin bulguları SGK na bildirecek. Onlarda oran tespit edip maaş bağlanıp bağlanmayacağı belirlenecek.

sinan39

Üye
Üye
Benim oran %33.2 belde platin L1kompresyon kırığı faktörü... E cetveline Gore hesaplanıyor.

Tekerlekli Sandalye