İş kazası ve iş göremezlik maaşı?

tkaranfıl

Üye
Üye
herkese ıyı gunler ben ocak ayının 3 unde bır ıs kazası gecırdım ve bunun sonucunda sag el bas ve ısaret parmagım zarar gordu bas parmagım hıc calısmıyor ısaret par5magım ıse yumrugumu sıktıgımda kapanmıyor ıs yerı butun bıldırımlerı yaptı ve ıs kazası olarak gorunuyor benım sorum ben bu sekılde sureklı ıs goremezlık alabılırmıyım ve ıs gucu kaybım %10 uzerınde olurmu bılgısı olan arkadaslar cvb verırse sevınırım sımdıden tesekkur ederım

tkaranfıl

Üye
Üye
cvbınız ıcın tesekkur ederım ısverenlede gorusmuyoruz bana hıcbır konuda yardımcı olmuyorlar ve ısverenede tazmınat davası acmayı dusunuyorum acaba ordanda bır hak kazanabılırmıyım

İsen Buga

Üye
Üye
elinizde belge var ise iyi bir avukat ile kazanırsın. SGK.yada başvurmayı ihmal etme..

tkaranfıl

Üye
Üye
cvbınız ıcın tesekkurler sgk ya muhakkak muracat edıcem raporlar bıttıkten sonramı bas vurucam sgkya ıs goremezlık tes pıtı ıcın yanı tedavı gordugum hastane ozel bır hastane bız herangı bır rapor veremeyız dıyor doktor ve bıyerede sev edemıyoruz dıyorlar ve calısabılır raporu vercekler buyuk ıhtımal bu ayın 24 unde benı fızık tedavıye yolluyolar fızık tedavı keık kaynamamıs bız bısey yapamayız dıyor 2 kere amalıyat oldum ve yınede kemık kaynamıyor fızık tedavıde bısey yapamıyor doktorda ıyı calısabılırsın dıyor ne yapmam gerekıyor calısabılır raporu verılırse sgkya mı basvurcasm bana bu surec hakkında bılgı verırsenız sevınırım

Tekerlekli Sandalye